Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az első fog kibújása után...

Az első fog kibújása után mikor bújik ki a második fog?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam a két alsónak egyszerre kellene kibújni, de a kezdeményét se látom. Kinek hogy alakult?
2020. okt. 27. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét különbséggel jött ki. Nem láttam én sem a másikat, amikor az első kibújt.

A felső fogak még jobb : kibújt a jobboldali egyes. Utána elkezdett látszani a bal egyes. De mielőtt az kijött volna, egyik reggel egyszercsak kint volt a jobb kettes. A bal egyes még mindig csak egy lyuk az inyén, de a bal kettes is látszik már. Kemény volt amúgy, eléggé fájt neki :/ most már jobb.

2020. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 hónapot kellett várni a másodikra
2020. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike🙃
2020. okt. 27. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tankönyvet felejtsd el!

Hogy hogy kéne és a valóság köszönőviszonyban sincs.

Rengeteg gyereknek össze-vissza nőnek a fogai. Pl: szemfog előbb, mint hogy kint lennének a metszők.

Előbb a fenti egyes, majd a lenti egyes.

De majd a fogváltás is hasonló káosz lesz.

Meg van írva, hogy az alsó metszők esnek ki először, erre van akinek a felső szemfoga az első...

2020. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektől függ. Van, ahol egyszerre jön, van ahol nem 😁


Nálunk mindig párban jött. Egyszerre volt beduzzadva, majd kB 2-3 nap különbséggel tört át.

2020. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!