Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Vélemények a rágomakiról?

Vélemények a rágomakiról?

Figyelt kérdés

Megéri az áràt? Tényleg annyival jobb mint egy sima rágóka, mint amennyivel drágább? Vagy csak trendi és pénzkidobás?

Szegeden árulják valahol vagy csak online jutok hozzá?



2021. júl. 5. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak trendi és pénzkidobás. :)
2021. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A makit nem tudom milyen, nem tetszik, de Sophie zsiráfnak hatalmas sikere volt nálunk, a kislányunk legnagyobb kedvence volt.
2021. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

A klasszikus Sophie a zsiráffal vigyázni kell,mert belefolyik a nyál és bepenészedik!

[link]


A rágó maki nálunk pont annyira jött be,mint a többi szilikon rágóka, előnye,hogy könnyen megtudják fogni a kis kezükkel. Jó, jó, de kicsit túl van hypolva.

2021. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen rágókát nem fogatott el a fiam, a Makit viszont imádja. Olyan jó kis fogása van, pont a kezébe illik. Mindenhova visszük magunkkal, mert tényleg nagyon szereti.
2021. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nalunk sophie es ragomaki is van mindkettot szereti de a ragomakit jobban. Latni hogy kenyelmesebb tartania, nagyon jol kitalaltak a formajat.


Ha piciked van elso fogakkal eloszor makit vegyel, sophiet kesobb szerette meg mikor nagyobb keze lett.

2021. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk rágómakit, de minden más előtérben volt rágcsálás terén, csak az nem. Megbántam, hogy megvettem, de ettől még lehet van, akinek bejön. Most a játékok közt fetreng szegény, fogalmam sincs mit csináljak vele.
2021. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
3, mielőtt okoskodsz nézz körül, 100-féle verzióban kapható Sophie zsiráf, van belőle nem üreges verzió is 50 fajta…
2021. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Anno a lányomnál én is gondolkodtam rajta, hogy vegyek-e neki, de mivel annyira nem volt oda a rágókákért, inkább nem vettem meg, túl drágának tartottam ahhoz, hogy ne is használja. Az öccse most féléves, ő már jó pár hónapja nyálzik, matat a szájában, igényli is a rágókát. De mivel így is sok maradt neki nővére után, így is felesleges lenne beruházni rá. És szerintem nem tud többet egy másfajta rágókánál.
2021. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
#7 tudom hogy hány féle van, írtam,hogy az eredeti verzió! Mellesleg nem azt írtam, hogy sz@r,nem kérdőjeleztem meg a te tapasztalatodat (nekünk is van mellesleg) hanem azt, hogy vigyázni kell vele. Lehet másoknak elkerüli a figyelmét ez az infó és náluk meg bajt okoz, ez nem okoskodás. Kicsit agresszív vagy így kora délután.
2021. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!