Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ki mit használt fogzásra? Mi...

Ki mit használt fogzásra? Mi vált be?

Figyelt kérdés
9 hónapos a lányom. Az alsó kettő foga 5 hónapos korába jött ki, nyáladzáson kívül gond nélkül lezajlott. A szemfogai jönnek most és nagyon szenved. Hűthető rágókát is próbáltam, maszírozom neki baba fogkefével is. Dentitox al kenem de mintha semmi hatása nem lenne.
2021. júl. 26. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a fájdalomcsillapító segített. Az ilyen gélek halottnak a csók
2021. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja: az adható mennyiség felét adtam mindig Nurofenből. (Mielőtt valaki azt mondaná, hogy az lázcsillapító, akkor az olvassa el a teljes nevét: fájdalom-, és lázcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer.)
2021. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nurofent adtam, és egy egész adagot.

1es voltam

2021. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 #3 és ti napi szinten használtátok? Nekünk is az vàlik be igazán, csak olyan rossz érzés gyógyszerezni folyamatosan szegény gyereket.


Ami még jó, bár tuti nem annyira mint a nurofen az a lidokainos kenőcs. Azt viszont napi 3x kenheted max.

2021. júl. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4!

Nálunk a lidokainos kenőcs sem segített semmit... 🤷‍♀️


Ha nálunk beindult egy fog, az nagyon max 1 hétig tartott. Nappal nem adtam rá gyógyszert, inkább szenvedtünk amíg bírtuk. Estére meg kapta elalváshoz meg amikor megébredt.


Mi csak az első 4 fogat szenvedtük meg hál isteny a többi kijött úgy, hogy észre sem vettem.


3as voltam

2021. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!