Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit használtok fogzásra, hogy...

Mit használtok fogzásra, hogy éjjelente ne sírjon fel a babátok? Kinél mi vált be?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5honapos,2hete bújt ki az első fogunk. Valószínű jön a második is hamarosan mert éjjel sokszor sír fel. Megeszi este a bácsit,el is alszik hamarosan...aztán van hogy éjfélig 5x is felsír. Ilyenkor kiveszem,picit kézben tartom aztán ha úgy látom hogy már nem mocorog akkor leteszem és alszik tovább. De sokszor felsír...úgy sajnálom...és hát nekem se jó hogy mire elalszok újra kelhetek... :-(
2015. ápr. 6. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
A vacsit eszi meg,csak a telefon saját életre kelt!bocsi ezért!
2015. ápr. 6. 13:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Dologél-t használtunk, azzal kentem az ínyét az első fogaknál.

Amikor a nagyobb fogak jöttek, amik hátrébb bújtak ki, ott már nem volt elég a Dologél, illetve már nem tudtam volna a többi foga miatt bekenni úgy az ínyét, hogy ne harapjon össze, plusz nem is hagyta, hogy hozzáérjek, így abban a 2-3 napban, mikor áttört a fog, akkor estére adtam neki fájdalomcsillapítót, mégpedig Panadol szirupot.

2015. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
dentinox-ot, nálunk használt
2015. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Viburcol homeós kúp nálunk igazi csodát tett. A fürdés után kapja meg, így ébredés nélkül átalussza az éjszakákat.
2015. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erről a kúpról beszélt ismerősöm is!azt olvastam reggel és este kell adni akkor hatásos!te is 2x adod vagy csak este?
2015. ápr. 6. 17:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a kupot,nem volt sírásmentes éjjel de "csak" 2x sírt...fél12 előtt,meg hajnalban fél 4kor! Lehet hogy az elsőnel még nem használ?
2015. ápr. 7. 06:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak éjszakára adtam nappalra nem és már az első alkalommal hatásos volt. De ugye mindn gyerek és minden szervezet más és más, máshogyan reagál.
2015. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Stavros Blofeld válasza:
Bácsikat eszik a gyerek. Bepisálok. :D
2015. ápr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kijavítottam egyből...!!!
2015. ápr. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!