Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzásra valami tuti jó...

Fogzásra valami tuti jó gyógyszer, ami gyorsan hat?

Figyelt kérdés
Nurofentől kiütéses sajnos, Panadol nem a legjobb erőteljesebb, ha a sírógörcs jön rá, akkor semmit nem ér sajnos. Van, hogy annyira fáj neki, hogy fogni alig lehet, feszíti magát hátra, ki a kezünkből :( teljesen kivagyok, rettegek az éjjeltől, az elmúlt 2 katasztrófa volt. Nappal elvan, jókedvű, néha felsír, de este és éjjel borzasztó :( valakinek valami bevált gyógyszer? Kencékből Dentinox segít, de nem sokáig, használunk anaftint, dolo gélt, chicco 2in1 zselét, meg kenem neki kívülről kék kamillával, de egyik sem az igazi
2021. nov. 19. 19:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy majdnem 9 hónapos
2021. nov. 19. 19:59
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a happy drink nevü tea segitett. Alinan happy drink. Na de ez romaniaba van:)
2021. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen fájdalomcsillapító, ha a nurofen nem vált be akkor egy másik, sokféle van.
2021. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt kene kideríteni hogy az ibuprofen e a baj vagy a nurofen egy másik összetevője. Mert nyilván van más ibuprofen is. A panadol az nyilván nem olyan jó. Paracetamol. Az nekem se hat soha.
2021. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen babák, akiknek semmi nem segít, ez egyéni.

Én az Earth's Best fogínygélt még kipróbálnám, az nekünk bejött.

2021. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adj neki cataflam cseppet. Csecsemőkortól kaphatják a babák, jobb mint a nurofen. Igaz, asszem iratni kell, de tényleg jó.
2021. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg van az a foggél, amiben érzéstelenítő van, talán lidokainos. Nem ezek a kamu gyogynovenyesek. Csak nem jut eszembe a neve.
2021. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Cataflam nem 1 éves kortól van? Mintha azt olvastam volna.

Igen Dentinox az érzestelenítős gél, használjuk :) de sajna csak napi 3x lehet

2021. nov. 20. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Cataflam csepp
2021. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, most utána néztem énis igen 1 éves kortól ajánlják. Meg csak a felső szövegedet néztem elsőnek. Ha úgy érzed, szerintem nyugodtan kérdezd meg a gyerekdokitokat. De valószínűnek tartom, hogy azt fogja mondani, ha ennyire szenved, nyugodtan adj neki 1 cseppet.
2021. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!