Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Osanit nevű homeopátiás szert...

Osanit nevű homeopátiás szert lehet gyógyszertárakba kapni vagy csak netről lehet rendelni? Ti hol veszitek? Fogzásra bevált nektek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itthon csak netről lehet rendelni. Nekem szerencsém van, a baràtnőm Németorszàgban él és ő hozott nekünk. Kislànyomnàl nagyon bevàlt.
2012. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak netről lehet. Európa patika beszerzi +900 ftért és házhoz is viszi.
2012. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi! azt nem tudjátok hogy Ausztriába lehet-e kapni? mert ismerőseim minden nap mennek ki, hozatnék velük. milyen adagolásba adtad első válaszoló?
2012. dec. 17. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
ausztriában is van.
2012. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 17. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:
8 golyót adtam neki egyszerre, àltalàban nem is kellett utàna, mert hamar megnyugodott tőle. Ha mégsem, negyed óra múlva újra 8 golyócska. Én is úgy tudom, hogy Ausztriàban is lehet kapni.
2012. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Talán későn válaszolok, de már rég nem voltam itt fent, most viszont ide tévedtem. Látom, mindenki úgy tudja, hogy csak külföldről lehet rendelni Osanitot. Eddig valóban így volt, de véletlenül tudtam meg, hogy most már itthon is kapható a gazdagréti homeopatikában: [link]

Mi sokat használtuk és nagyon jó volt! Általában 8 golyócskát adtam kisfiamnak, néha több jött ki a fiolából, de nem volt probléma. Nekünk ez sokkal jobban bevált, mint az általában ajánlott Chamomilla.

Szép estét és boldog új esztendőt!

2013. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, még nem késő, 4 kinn van de a többi még hátra van :). milyen tüneteid voltak a babádnak fogzáskor?
2013. jan. 6. 18:16
 9/11 A kérdező kommentje:
és Neked is boldog új évet! :)
2013. jan. 6. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! A 4 fogacskához gratulálok! Kemény munka ez a piciknek! 'Válaszoltam a privát leveledre! Jó éjt!
2013. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!