Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A rágó fogak mennyi idő alatt...

A rágó fogak mennyi idő alatt törtek át nálatok? 6 napja nem alszunk normálisan.

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk egyszerre jött az első négy őrlőfog. Kb 1 hétig szenvedés volt, aztán pont evés közben úgy harapott, hogy át tudta törni két foga az ínyét. Vérzett neki és szegénynek nagyon fájt, de utána teljesen kint volt már. Utána az éjszakák jobbak lettek. A felső kettő meg néhány nappal később vettem észre, hogy ugyanúgy kibújtak teljesen, de azt nem tudom, hogy mikor.
2022. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már vagy egy hónapja várom, hogy végre kinőjenek neki. 4 nő egyszerre, az egyik alsó már áttört rendesen, a többinek csak 1-1 csücske. Eddig se volt jó alvó, de már azt is visszasírom. 😂
2022. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden doga max 5 nap alatt kinn volt.

A ragókkal 2-4 hétig szenvedtek.


Mint a bölcsességfog.

Volt, hogy napokig semmi tünet aztán intenzíven

2022. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2. mi is pont így vagyunk. vannak jobb napok szerencsére de durva nagyon.
2022. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!