Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzásra kinek mi vált be?

Fogzásra kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Dologél és Dentinox van itthon. A Dentinox hiába lidocainos, nem jött be. A Dologél jó, de önmagában kevés.

Mi jó még? Nálatok mi vált be?


2023. márc. 2. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én dörzsöltem neki ujjrahuzható kiskefŕvrl meg dentinox néha.

De szerintem ha fáj fáj nem tudsz mit csinálni.

Kitartást:)

2023. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az idő! :)

Egyébként mindhárom gyereknél más volt ez is. A nagynál szájhúzva és kételkedve, mikor már minden máson túl voltunk, utolsó kétségbeesésemben vettem egy borostyánkő nyakláncot, ő lehetett volna ennek a terméknek a reklám arca, mert egy-két órával rá hogy ráraktam elmúlt a fogfájása, ha levettem róla és elfelejtettem visszarakni, akkor pár órán belül újra kezdődött a nyűglődés.

Ezen felbuzdulva vettem a második gyereknek is egyet (ugyanonnan és ugyanolyat, hogy nehogy hamisítottat - műa. - vegyek véletlenül), nála semmit sem használt, ennyi erővel mondjuk valamilyen mesebeli varázsigét is mondhattam volna a fogfájására. Neki némi Dentinox egész napra segített.

A legkisebb pedig úgy növesztette a fogait hogy szinte észre sem vettük, neki nem kellett semmi segítség.

2023. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Dologélt akkor használtuk, ha a szoptatáskor volt probléma (két szívás után fájós képpel elengedte). Sokat rágta az ujjam, és ölben meg hordoz óban volt extra sokat.
2023. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egész nap rágja az ujját, dörzsöli a fülét, meg mindenbe fúrja bele a fejét. Belénk, a kanapéba, a szőnyegbe.

Nappal még elvan, kicsit nyűgösebb, mint máskor.

Az éjszaka nem olyan vidám. De nem akarok egyből gyógyszert adni neki, mert nem tudom, hány napig tart még nála. Sokszor sír éjszaka, fel kell venni, nehezen nyugszik meg. Aztán visszatesszük, és egy óra múlva kezdődik elölről.

2023. márc. 2. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nurofen, dentinox, hütőrágóka
2023. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nurofen és hűtőrágóka. Végig próbáltam mindkét lányommal az összes kenyér de egyik sem vált be.
2023. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Flamborin csepp
2023. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!