Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 4 hónaposan, dentinoxbóp mennyit?

4 hónaposan, dentinoxbóp mennyit?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hónapos, szegénykém ma egésznap sír mindent rág, csupa hólyag neki az ínye. Dentinoxból 1 nap hányszor szabad neki kenni?

Bekentem neki 20 perce, megnyugodott el is aludt szegénykém


2023. jún. 9. 11:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Dentinoxból*
2023. jún. 9. 11:59
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Én úgy tudom, hogy 2x lehet egy nap. Mi úgy csináltuk, hogy reggel bekentem neki, aztán megint, amikor már láthatóan megint szenvedett, aztán utána a Nurofent és Flamborin cseppet váltogattuk estére/éjszakára.
2023. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi., a csepp is jó akkor a fogzásra? Flamborin van neki itthon de még nem használtunk, 4 hónapos, hány cseppet kaphat?
2023. jún. 9. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, fájdalomcsillapító. 1-5 cseppet kell adni 1 év alatt, én adtam ötöt, és 6-8 óránként lehet adni. 30-60 perc után hat. Egy nap max. 4x lehet adni, de a legjobb, ha másik hatóanyagúval váltogatod, hogy minél ritkábban kapjon egy hatóanyagból. :) Kitartást, mostmár mindjárt kibújik!
2023. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 flora08 ***** válasza:
Ma vettem Dentinoxot, a gyógyszertárban azt mondta a gyógyszerész, hogy 3-4 alkalommal lehet egy nap, ezen felül Dologel vagy Anaftin Baby (ez utóbbit sosem próbáltam, döbbenetesen drága). Ha nem tud aludni, Flamborin cseppet adhatsz neki este. A gyerekorvos úgy mondta, hogy testsúlynak megfelelően, 2 kg/1 csepp. Én eleinte vonatkodtam attól, hogy fájdalomcsillapítót adjak, de mikor nagy nehezen elaludt, majd fél óra múlva torkaszakadtából ordított és ezt újra és újra, akkor inkább adtam neki, hogy ne fájjon neki és tudjon aludni.
2023. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam az Anaftin babyt és kb semmit nem ér. Mármint ér, de csak a nagyon gyenge fogzási fájdalomra. A Dentinox sokkal hatásosabb, és néha nekünk még az sem volt elég. Úgyhogy egyszer vettem és még van belőle, pedig már 10 fogon túlvagyunk. De legalább korlátlanul használható bárhányszor. #2
2023. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!