Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 6hónapos babámnak jönnek a...

6hónapos babámnak jönnek a fogai. ömlik a nyála és nagyon nyűgös. Innen sok kell még hogy kibujjon? Csatolok képet.

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 17. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom a képen még azokat a fehér foltocskákat sem, szóval passz, hogy innen még mennyi. Az én fiamnak nagyon sokáig így nézett ki, már eléggé megduzzadt a fogak helye de csak nem törtek át. Hónapokig. De közben nem volt végig nyűgös, mondjuk pár napig, egy hétig igen, és nyáladzott is, aztán egy hónap szünet, aztán megint egy pár napig nyűgös volt stb. A fogzás folyata ilyen, időnként leállhat és később újraindul. Nálunk csak 9 hónaposan bújt ki az első fogacska.
2023. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaptól szenvedett 10 hónaposan bújt ki az első a lányunknak. Addig mindig azt hittem,hogy na majd most,de nem.
2023. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 4-5hónaposan kezdte a szenvedést, folyt a nyála folyamatosan. 11hónaposan bújt ki az első foga.. ahány gyerek, annyiféle. Nem lehet megmondani
2023. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4 honapos kora ota nez ki igy az inye es idonkent kinlodik, 8 honapos

mult es meg nincs foga.

2023. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két gyerekem 3hónaposan kezdte ezt. 9 és 10 hónaposab bújt ki az első foguk.


Ezen a képen pont semmi nem látszik még.

2023. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a fiamnak születésétől kezdve látszott ennyire a foga, de csak 11 hónaposan bújt ki .. szóval ezt nehéz megmondani mikor fog áttörni. kitartás! :)
2023. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!