Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nyugtalan éjszakánk volt kb 5...

Nyugtalan éjszakánk volt kb 5 órán keresztül csak dobálta magát a kisfiam. Ma láttam egy kis lyukat alul az ínyèn lehet a foga?

Figyelt kérdés
Dörzsöli az arcát nagyon napok óta. Lehet a fog bújik ki mostmár? Nem igazán engedi se megnézni de oda nyúlni. Hogy vettétek észre?

2023. okt. 2. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónapja ott a lyuk de még semmi. Sőt már visít álmában és egész nap. Elvileg maximum még 2 hét mert duzzadt is nagyon.
2023. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van nálunk is. Tegnap vettem észre a lyukat, de már lassan hetek óta dobálja magát álmában.
2023. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az éjszakák nagyon rosszak nálunk is talán augusztus óta. Most volt 1-2 éjszaka ami nyugis volt aztán én kis naiv azt hittem meg is szűnt de most megint elő jött. Ahogy olvastam egyből el is szomorodtam azt hittem már ki bújik és alszunk pár éjszaka nyugodtan.
2023. okt. 2. 14:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk 3.-án ki is bújt az első fogacska. Lehet jön a második? Nehezen alszik és rengeteget kéri a cicit éjjel is.
2023. okt. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!