Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért alszik nyugtalanul a 7...

Mért alszik nyugtalanul a 7 hós babám éjszakánként? Két hónapja még jól aludt most viszont nyugtalan, gyakran felkel.

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kicsim is 7 hónapos, és egy jó pár napja mi is ezzel küzdünk. Amúgy napközben semmi gond, jókedvű meg minden, éjszkákat kb. 6 hetes korától nyugisan végigalussza, de msot kb. 10x felsír, vagy nyöszörög. :(

A kiságyában ügyesen alszik kezdettől, de most hajnalban már nem győztem szaladgálni hozzá, gondoltam nyugodtabban alszik majd velünk, de még így is felkelt jópárszor.

2012. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szintén 7 hónapos a kislányom, mi is többször kelünk éjszaka, szerencsére legtöbbször csak a cumi kell, és visszaalszik. Én azt vettem észre, hogy sokszor hasra akar fordulni, csak nem megy, s ez ébreszti fel. Épp tegnap hajnalban 4kor felkelt, s fél6 ig játszott, pörgött-forgott a kiságyba... remélem nem lesz rendszer! :)
2012. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Nekem ne játszik éjszaka, csak felsír, de cumi be, simi és alszik tovább.


Csak a fogzásra tudok gondolni. Nekünk még nem bújt ki egy sem.

2012. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen én is a fogzásra gondolok, nekünk már kettő kibujt.de nem tudom meddig fog ez tartani.
2012. febr. 1. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés is megzavarhatja! Az én 6,5 hónaposom lassan készülget már mászni....
2012. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen én is arra gondolok az enyém már szépen ül , és folyton sürög-forog.
2012. febr. 2. 08:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok:

Az én kicsim még nem ül, viszont pár napja ügyesen mászik:)


Hülyeségnek tartottam, de próba cseresznye képpen rendeltem neki egy borostyánláncot, hátha nyugodtabban aludna.

Kedden jött meg és fel is raktam neki azonnal (éjszakára nem, csak nappalra), de első este ugyanúgy felkelt :/

Viszont már második éjszaka megint végig aludt!! Nem tudom, hogy ettől, vagy amúgy is aludt volna, mindenesetre örülök hogy újra tudtam aludni éjjel én is, apa is és a baba is!!:)))))))))))))))) Annyira jó volt ALUDNI!!:D :) Végre!

2012. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, ma az én babám is nyugodtan aludt, 3 felkelt, de szopizás után azonnal visszaaludt,és nyugodt volt.
2012. febr. 2. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hónapos és 7 hónaposan éppen így voltunk, pedig addig jó alvó volt, egyedül elalszik és éjjel is max egyszer kelt a cumiért és aludt is vissza. Viszont 7 hónaposan óránként ébredt. Foga még nincs. Viszont lehet a mozgásfejlődés, mert 6 hónaposan elkezdett mászni és 7 hónaposan már felállt minden mellett és fel is ült stabilan. Azóta eltelt 1 hónap és (kopp-kopp) reggel 6kor kelt tegnap, ma meg 5kor. Adok neki vizet, vagy a cumiját és alszik vissza. Ez már így tökéletes. :) Akkor pár nap alatt teljesen leamortizálódtam, mert egyáltalán nem tudtam kipihenni magam, mire elaludtam volna, már mehettem is hozzá. A borostyán lánc nekünk 3 hónapos kora óta a nyakában, hááát nem tudom hogy használ-e? :)
2012. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szerintem is a mozgásfejlődés lehet vagy a fogzás. az enyém már ül, és folyton sürög- forog.és két foga is van.
2012. febr. 2. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!