Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tegnap óta hőemelkedés és ma...

Tegnap óta hőemelkedés és ma irgalmatlan nyűgösség és hisztik, kipirosodott popsi. A hátsó örlőfog kedden jött ki. Ez is fog lesz vagy szerintetek vigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés
2023. okt. 15. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fog, ha vírus, nekem nem merülne föl, hogy hőemelkedés, nyűgösség és egy kipirosodott popsi miatt az ügyeletre menjek. Megpróbálnék egy adag fájdalomcsillapítót adni, hátha segít, hogy ne érezze magát olyan vacakul szegény gyerek, a popsit meg bekenném Neogranormonnal (ha még nem annyira piros, hogy csípje, abban az esetben inkább Bepanthen Baby-t használnék). Esetleg hétfőn felhívnám a gyerekorvost, ha nem javul. De lehet, hogy csak kedden.
2023. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Es mégis miért vinned ügyeletre? Ha lázas lenne sem igenyelne ügyeleti ellátást, hisz a lázcsillapítás nem orvosi kompetencia, hanem a te dolgod. Ennyivel még orvoshoz sem vinném, nem hogy ügyeletre.
2023. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan fura viselkedése van, amit nem szokott. Nem kap meg valamit ordít, ütögeti a fejét, és ha felveszem nekem is tépi a hajam. Soha nem csinálta ezt. Vannak hisztik, de nem ilyen durván. Olyan ideges egész nap, nem tud nyugodt lenni, ezért gondolok a fogára vagy már esetleg fül is eszembe jutott. Nyughatatlan, alig tudtam elaltatni is.
2023. okt. 15. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy az időjárás. Az enyém úgy elaludt ma, csak néztem.
2023. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem érzi jól magát, mivel megmondani még nem tudja, ezért viselkedik így. Ezzel sem kell foglalni a helyet az ügyeleten. Az nem erre van.
2023. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már megjártad vele az ügyeletet. Mit mondtak?
2023. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!