Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól van hőemelkedése a...

Fogzástól van hőemelkedése a babámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 napja áttört az 5 hós kisfiam bal alsó foga, majd tegnap a jobb alsó is. 9 orakor szokott elaludni és 2 óra körül ébred enni, ma viszont elég nyugtalanul aludt, éjfél körül visszse tudott aludni :( onnantól kezdve ébren vagyunk. Észrevettem, hogy elég forró a buksija, levonva 37,7 a hője, tudom, hogy ennyinél még nem csillapítunk, de adtam neki flamborint mert nagyon nyűgös volt, most aludt csak el.

Apukája beteg szerda óta, nekem és kisfiamnak semmi bajunk nem volt... szerintetek tőle kapta el vagy ez a fogzással jár? Honnan tudom?



2023. szept. 2. 05:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már áttört a fog,akkor nem attól lázas. Inkább beteg lesz szerintem.
2023. szept. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 lehet sajna.

Lehet lappang már benne valami vagy jön egy újabb fogacska

2023. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha a hétvégén továbbra is hőemelkedése lesz vagy már láza akkor vigyem az ügyeletre? Vagy várjuk meg a dokit hétfőn? Bocsi csak első baba
2023. szept. 2. 08:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom szerint, se hőemelkedés se láz nem lehet fogaktól. Beteg lesz. 5 hónapos baba azért még elég pici, szóval mindenképpen orvoshoz vinném. Ha eszik rendesen, nem bágyadt stb. csak láza van, akkor hétfőn vinném el, ha a láz mellett egyéb tünete is van, akkor ügyelet. Minden jót nektek! 3 gyermekes anyuka
2023. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden kibújó fog előtt volt hőemelkedése,néha még a laza széklet is játszott. De ahogy áttört a fog elmaradt mindkettő.Inkább mondanám, hogy beteg lesz, minthogy a foga miatt van.

Ahogy a 4 írja, ha nehezen ébreszthetővé válik, keveset eszik akkor mindenképp érdemes bevinni ügyeletre.

2023. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Adtam neki flamborintmost mert mostmar 38, de abban a pillanatban kihányta... adhatok neki megint?
2023. szept. 2. 09:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz vele, hanem vidd be az ügyeletre.Pici még, könnyen ki tud száradni is akár. Jobb ha egy orvos megnézi.
2023. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez nem fogzás lesz.
2023. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy fogzástól hőemelkedés. Fiamnak mikor áttört az alsó két metszőfoga piros volt két oldalt a kis pofija és 38.5-ös hőemelkedése lett, de csak 1 napra
2023. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Védőnővel beszéltem nem mondta az ügyeletet mivel nincs magas láza. Ha magas lenne akkor hűtőfürdő azt mondta.

Szopik rendesen, azóta nem hányt, semmi

2023. szept. 2. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!