Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Jöhetnek a fogai bő nyál nélkül?

Jöhetnek a fogai bő nyál nélkül?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányom, a napokban nyűgösebb az átlagnál. Először a frontra gondoltam, meg az alvási regresszióra.

Az ujja vagy valami rágnivaló egész nap a szájában van, ha kimegyek a szobàból meg egyből sír, máskor pár percet bőven elvolt így amíg pisiltem, beraktam egy mosást, stb…

Annyira bő nyála nincs, azért a kis állán szoktam làtni csillogni, ott piros is. Sokszor szopi közben is az ujját tolja be a szájába, ès mintha az alsó ínyét dörzsölné vele.



jan. 7. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek bőven eltelt fél év a nyáladzás után mire kijött az első foga, 1 éves volt, már nem volt ilyen "mellékhatása"
jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 4 hónaposan kezdődött. 8-9 hónapos volt, mire ki is jött :/
jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
Az én kisfiamnak úgy nőttek ki a fogai, hogy semmi "tünete"/előjele nem volt.A védőnő tanácsára elkezdtük használni 3 hónapos kortól a dentinox gélt ,és estefürdésnél és reggel mindig bekentem neki.És egyszer csak éles volt,kint volt a fog.Sosem rágcsált,nem nyáladzott, értékelhető alvásborulás sem volt.Csak lettek fogai,mind így nőtt ki.
jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem nyaladzott a fiam a fogzas alatt...
jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt, hogy kiugrottam a konyhába a szobából és nagy sírás egyből. Rohantam vissza és véres volt a föld, láttam, hogy a szájából jön. Töröltem egyből ki, azt hittem megütötte magát vagy valami, néztem be a szájába és ott volt a fogacskája. Akkor szúrta át neki, doki szerint felgyűlt ott az inyében a vér. Rohadtúl pábikba estem hírtelen.
jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nos továbbra se ömlött patakokban a nyála, de a kérdés kiírása utàn 3 héttel kibújt az első kèt fogacskája.

Nem volt se hőemelkedés, nàtha, csak kicsit nyűgösebb volt, sűrűbben cicizett éjszaka, illetve nem volt jó neki a babakocsiban, csak cicin tudott elaludni előtte pàr napig.

febr. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!