Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az törvényszerű, hogy először...

Az törvényszerű, hogy először az alsó két kisfog bújjon ki?

Figyelt kérdés
Nekem mindenki ezt hajtja még a védőnő is, de az én babámnak az egyik felső kisfoga kezd bújni. Már látszik a kis recés teteje. És mindenki megmagyarázná, hogy de hát ez nem lehet, mert alul bújnak ki először. Aztán ott a bizonyíték az én gyerekemnél, hogy nincs ez kőbe vésve.
máj. 3. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem nem törvényszerű. Úgy jön ahogy akar. A fiamnak a felső kettő jött először

A lányomnak az alsó 1 és utána azon az oldalon az az alsó 2es .

máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neem torvenyszeru, minden baba mas.

Nalunk amugy felul hamarabb kezdett el noni a foga, latszott az inyen, de vegul alul bujt ki eloszor 2, nem ott. Ra 1 honapra a felso ketto :D

máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagy fiamnak a felső két kettes jött ki először. Kis vámpír volt. Aztán most a picinek egyszerre jött mind a négy első foga. Kettő lent kettő fent.
máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem törvényszerű, csak az a leggyakoribb
máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak pl. az őrlők közül jött ki először a 2 felső, először fel sem tűnt, mert alul vártam volna 🙂

Semmi nincs kőbe vésve, a neten található sorrendek csak a leggyakoribbak, de egyáltalán nem olyan ritka az eltérés.

máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak is pár nap eltéréssel jött ki a felső kettő, nincs ezzel semmi baj. 🙂
máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak fent jött ki a jobb első metszőfoga, majd a bal alsó (átellenben), a lányunknál a két alsó jött ki. Nekem is mondta a védőnő, hogy lent szokott elsőnek kibújni. De a fiunk nem olvasta a szakirodalmat :).
máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyemnek is a felsok jottek eloszor. Azota is igy van, felso ket metszo utan also 2, majd a kovetkezo felso 2 es also. A kisorlokbol is a felsok jottek ki eloszor.
máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!