Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehet hülye kérdés, bocs.2...

Lehet hülye kérdés, bocs.2 hónaposan állandó nyálzás és ökölrágás lehet egy korai jele a fogzásnak?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy éhes lenne, igény szerint szoptatom, szépen hízik, elengedi a cicit.

De úgy elkezdett cuppogtatni (éjjel is), hogy nem lehet mellette aludni, ha rákezdi :-O. (Pedig külön szobában alszik, csak nyitott ajtókkal)

Iszonyatosan nyálzik is, éjjel néha szinte tócsák lesznek alatta, ha ébren van, pedig folyamatosan törölgetem a száját és pofiját.

Lehet ez a fogzás korai jele? De az még sokkal később lesz, nem? Akkor hónapokig ez lesz még mielőtt egyáltalán kinőne egy fog? :-O

Vagy valami más?



2012. febr. 26. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A D vitaminnak nincs hozzá köze, ez alkati dolog, a fogak már eleve készen vannak magzati korban, most már csak kibújnak.
2012. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem baj az off-ért. Elvileg normál adagot adunk (napi egy csepp), de annyira béna az üveg (vagy mi avgyunk azok), hogy tényleg annyi megy-e bele azt nem tudom... Iszonyat nehezen jön ki a csöpp, aztán meg zúdul több is. Apja adja neki fürdetéskor, de ezen mindig összeveszünk, mert szerintem jópárszor belezuttyant több is. Meg aztán tolja ki a nyálával együtt, hogy mennyi szívódik fel belőle valójában...

Áááá. Utálom ezt a D-vitamint. Nektek ez nem probléma, csak én/mi vagyok/vagyunk ilyen pancser(ek)???

Azt se tudom mi a "jobb", ha az előírtnál kevesebb vagy ha több megy le a pocakba?

2012. febr. 27. 11:24
 13/14 kíváncsicska ***** válasza:
Több az biztos nem jó mert túl lehet adagolni a D vitamint, mert ugye az zsírban oldódik a szervezet raktározza.De ebben az esetben ki tudja mit jelent néha 1-1 csepp.Egyet tudok 3 hónapos a lányom és nem elöl jön a foga hanem fent az örlők.Vn-e köze hozzá vagy sem így alakult.
2012. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Anyukák!

Fogzás problémákra szeretnék ajánlani egy természetes alapanyagú gyógymódot.

FLP termékeiből ajánlom az Activátort. Ez aloe szűrt ital, mellyel kenegetni kell a pici ínyét. Ezen kívül kiváló hasfájásra, és lázcsillapításra, fülfájásra is.

Akit netán érdekel, bővebb információval szolgálok.

2012. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!