Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két kérdés pánikbeteségről....

Két kérdés pánikbeteségről. Szagok érzése, állandó halálfélelem normális?

Figyelt kérdés

Két főbb kérdésem is lenne.

Az első, hogy lehetséges-e az, hogy pánikbetegség tüneteként fellép a szagok érzése? (fiú vagyok, ne gyanakodjatok terhességre.)

A másik pedig, hogy a rohamok között is lehet-e halálfélelem, mert én mostmár lassan állandóan érzem, valamint szédülök és étvágytalan vagyok. A rohamok során felerősödnek, de nagyjából éjjel-nappal érzem őket. Ez normális?


2010. dec. 8. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, sajnos nem rég elhunyt édesapám is az volt. Édesapámnál a rákbetegsége hozta ki, nekem meg egy hatalmas lelki trauma.Figyelj édesapám olyan szinten volt szagérzékeny, hogy már anyukámat majdnam a bolondok házába kergtte. Minden illatos virágra, vegyszerekre, mosószerre, mosogatóra, áááá. nem sorolom tovább allergiás volt. Nállam a pánikbetegségem halálfélem, kiugró magas vérnyomás és állandó szédülés, ájulás érzéssel tört rám. Elmentem pszichiáterhez és kaptam rá gyógyszert, ami használt és azóta is szedem. Ne késlekedj, hogy ne kelljen sokáig még szenvedned, így menjél el te is pszichiáterhez.
2010. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szagok érzése nem.Halálfélelem lehetséges akár állandóan is,ha súlyos szorongásokkal küzd valaki.Az étvágytalanság ,szédülés pedig sok egyéb betegség tünete is lehet.

Mindenképpen menj orvoshoz és mondd el neki ezeket a tüneteket,mert nem egyértelmű,hogy ez pánikbetegség!

2010. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem létező szagok érzése lehet pszichés alapon, de előfordulhat sokkal komolyabb okokból adódóan is, így nem ártana egy kivizsgálás.
2010. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet hogy igazuk van az elottem szoloknak en nem azert mondom majd amit szeretnek hogy ne menny orvosshoz de nalam ugyan ez van en is panik beteg vagyok eloszor a szagok iritaltak ugyan ugy szedultem mindig,es halafelemem is sokszor volt es etvagytalan is voltam sokaig sot valamikkor meg tul sokat ettem de ajalok neked egy oldalt ott pontossan leirjak a panikbetegseg tuneteit rengeteg van sajnos nezd meg erdemes es legalabb akkor nem panikolsz hogy mas bajod lehet . tul a panikon ezt usd be a googelbe es azon az oldalon ha majd lefele huzzod a kozepe fele irjak a tuneteket
2012. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!