Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » MEGŐRÜLÖK?! Nem eszik a fiam...

MEGŐRÜLÖK?! Nem eszik a fiam már 5. napja?!

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy a fogától,vagy mitől,de nem eszik,se tápszert,se főzeléket,se pudingot,semmit!!!Alig iszik.semmi baja.úgy néz ki,mintha tök normális lenne minden azon kívül,h nem eszik.próbáltam,hogy éheztetem(vagyis nem adok 4-5 órán keresztül enni)az sem vált be.próbáltam mindent !!!Nem kell neki semmi.gondolpm a foga jöhet,de meddig tart ez???nem hiszem el,h nincs szüksége semmi kajára!

Meddig lesz ez így?

Volt valaki így a babájval,h több napig nem evett?8Max adagja kb 300ml tápszer+víz)Már kivannak az idegeim teljesen!!



2012. febr. 29. 09:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
9hós
2012. febr. 29. 09:16
 2/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyermeked?

Nézz bele a szájába nincs-e akárhol valamilyen hólyagocska.

Az én gyerkőcöm most lett aftás.A nyelve alatt volt a hólyag.

2012. febr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
orvos mint mond?
2012. febr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmit.annyit,hogy gyakrabban kínáljam.de semmi értelme kínálgatnom,mert sz...k rá.a kedve jó,mosolygós ugyanúgy,mintha enne kb.azt mondta a doki,ha ígmegy 1 hétnél tovább,akkor vigyem be.de a fogától van elvileg azt mondja..ez ilyen időszak..jó ok.de ennyire nem esznek ilyenkor a babák????
2012. febr. 29. 09:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, hogy nem akart enni, igaz nálunk2 napig tartott. És a következő napokban is csak a krumplit és a banánt fogadta el. Nekem egyszer azt mondta egy gyerekorvos, ha a baba megeszik gy nap egy banánt, akkor nem fog éhen halni! Én is csak annyit tudok mondani, hogy többször próbáld kínálni olyannal amit szeret. Biztos nehéz, nálunk is az volt, mert a kislányom sose csinált ilyet, mindig jókedvűen evett. Azt hittem, hogy majd éhen hal, de nem!
2012. febr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
fontos, hogy igyon eleget.
2012. febr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy szerintem már rosszul van,ha az etetőszék felé viszem.nem tudom mit csináljak.általában mindent megeszik,most meg semmit.
2012. febr. 29. 09:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a kezedbe fogni, és úgy megetetni! igen és az tényleg lényeges, hogy igyon! Ha a teába teszel egy kis frissen facsart mandarin levet, akkor abban van kalória is. Nekünk ezt a védőnő tanácsolta!
2012. febr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már sztem nem muszáj az etetőszékhez ragaszkodni...

Nálunk is voltak kemény napok, amikor a lakás minden pontján próbáltam pár falatkát belecsempészni, ne add fel.

A fogzás sajnos tényleg meg tudja viselni, az én babám ennyi idősen hetekig csak tápszeren meg némi gyümölcsön élt, én meg nyugtatókon éltem volna legszívesebben... de túl vagyunk rajta, és nem lett semmi baj, tarts ki!

2012. febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Adj neki egy Nurofent, és fél óra múlva próbáld megetetni. Lehet tényleg fáj a foga.
2012. febr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!