Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már két napja nagyon nagyon...

Már két napja nagyon nagyon fáj a hasam de ugy, hogy megőrülök tényleg nagyon fáj. Egyszerüen hajnalban arra keltem, hogy fáj. Oké tudom menszi érzés meg minnden de ez már tulzás. Miér lehet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
hanyadik hetben vagy?
2008. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapos 18-17mm méhen belül van de a doki még nem látott konkrét életjeleket azt mondta,hogy még picike
2008. nov. 2. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 18 mm az inkább a petezsák mérete..a babaq ilyenkor sokkal kisebb kb 5 mm.. egy hét múlva már biztosan látható a szívhang is..hogy méhen belül van az remek. A méhed pedig furcsán görcsölgethet..akár erősen is, de amíg nincs vérzés, hasonló furi folyadék, addig nem kell aggódni, illetve nincs is mit tenni, csak pihenj hanyatt fekve felhúzott lábakkal..semmiképpen sem meleg ülőfürdővel csillapítsd a görcsöket, az tilos!!!
2008. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hasfájás, ilyen erősen nem jó ilyenkor, jó lenne, ha elmennél vele orvoshoz, ha másért nem, hát azért, hogy megnyugodj kicsit! A fekvés tényleg segíthet, nekem is fájdogált az elején, és ez mindig bevált. Bár nekem nem volt erős, de kellemetlen.
2008. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon erős görcseim voltak a legelején. Meg is ijedtem nagyon, de az orvos Magne B6-ot javasolt, és pár nap múlva már nem is fájt. Azóta is szedem.
2008. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is fájt meg fáj a hasam folyamatosan és nagyon menni se tudok söt a házi munkát se tudom elvégezni rendesen és nem hisztizek az elsö kettövel semmi problémám nem volt,nekem azt mondták a méhtartoszalagok miatt van ez,
2008. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!