Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » MEGŐRÜLÖK?! Nem eszik a fiam...

MEGŐRÜLÖK?! Nem eszik a fiam már 5. napja?!

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy a fogától,vagy mitől,de nem eszik,se tápszert,se főzeléket,se pudingot,semmit!!!Alig iszik.semmi baja.úgy néz ki,mintha tök normális lenne minden azon kívül,h nem eszik.próbáltam,hogy éheztetem(vagyis nem adok 4-5 órán keresztül enni)az sem vált be.próbáltam mindent !!!Nem kell neki semmi.gondolpm a foga jöhet,de meddig tart ez???nem hiszem el,h nincs szüksége semmi kajára!

Meddig lesz ez így?

Volt valaki így a babájval,h több napig nem evett?8Max adagja kb 300ml tápszer+víz)Már kivannak az idegeim teljesen!!



2012. febr. 29. 09:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy beteg? Latta orvos? En reg a lanyommal jartam igy, egy hetig nem evett, orvos nem latott semmit, mas gyerekorvoshoz vittem ott kiderult tudogyulladasa van es irany korhaz, hozzateszem a babam nem kohogott, nem tusszogott, nem volt semmi semmi jele hogy beteg a csaladorvos meg azt sem vette eszre piros a torka. Nem azt mondom hogy az lehet a baj, siman lehet mas is, az en gyerekem semmit nem evett es meg inni sem akart mar a vegen.. vegul csovon keresztul etettek a korhazba (4 hos volt akkor). Lehet hogy csak piros a torka, lehet fogzas is, de ez egy idoszak elmulik es az mar nagyon jo ha iszik es tapszert megeszi.
2012. febr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
megy a hasa szegénynek,bár nem tudom,hogy mit kakil ki.gyümölcsleveket inná,csak azt azért nem adom 2 napja,mert azt hittem ez veszi el az étvágyát.
2012. febr. 29. 10:37
 13/13 anonim ***** válasza:
sztem vidd el ha kell 5 orvoshoz,de ne törödj bele.Remélem hamar jobban lesztek.
2012. febr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!