Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion csepp növeli az étvágyt...

Cebion csepp növeli az étvágytalan babák étvágyát? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, ez sima C vtamin, a Béres cseppet szokták étvágynövelőnek hazsnálni
2012. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem vettem észre, hogy ettől jobban enne.

Mennyi idős a babád? 1 év körüli?

2012. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos, de nagyon étvágytalan. Adok neki Cebion cseppet de semmi étvágya. Mit adhatnék neki?
2012. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A cebion nem, de van a multi kid vas tartalommal, állítólag az növeli! Mi ma kezdtük mert lánykám 5 kanál után eleget int :(
2012. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hány hónapos a kislányod? Csak ezért kérdezem, h hány hónapos kortól adható az?
2012. febr. 26. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. De nekünk étvágytalanságra a doki a vitacolan szirupot javasolta. Azóta jobban eszik a lanyom.
2012. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a multikid-es anyuka! 8 hónapos! Ezeket lehet adni 4 hónapos kortól ez van rá írva :)
2012. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na közben ránéztem a dobozra és nem multi kid hanem ferro kid :) 4. napja kapja ezt a szirupot de kétszer annyit eszik :D Istenem de boldog vagyok :)
2012. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!