Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 6 hós baba nagyon nyűgös?!

6 hós baba nagyon nyűgös?!

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos, már 1 hete nyűglődik. Eleinte "csak" éjszaka, most már 3 napja nappal is. Sehogy nem jó neki, sír, szenved. Éjjelente fél óránként ébred, alig akar visszaaludni. A fogára gyanakodtam, de még nem lehet látni semmit, az ínye sincs megduzzadva. Viszont az az érdekes, hogy az éjszaka meguntuk a sírást, bekentem az ínyét Dentinox-szal, megnyugodott és fél perc múlva aludt is. Mitől lehet ilyen nyűgös? Lehet h mégis a foga lesz a tettes? Volt valakinek hasonló fogzás előtt?

2012. aug. 2. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti hogy a foga, csak még most kezd mozgolódni, ezért nem látszik az ínyén semmi.
2012. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a foga lehetett - attól, hogy nincs az ínye megduzzadva még.

Az én gyerekem 3-4 hónapos korától kezdett nyálzani, nyűgösködni, a védőnő mondta, hogy a fogzás miatt van. De más tünete nem volt: ínyduzzanat, fehér csík az ínyen, híg széklet, hőemelkedés stb...

No, ez nekünk eltartott így még 4!!! hónapig: 7,5 hónaposan bújt ki az első, 9 hónaposan a második foga!

EZ utóbbi egy hónap alatt jött elő az áttörést követően. Szinte minden tünetet produkál előtte, utána, azóta is. Minden este kenjük a dentinox-szal. Mi ezt kifogtuk...

2012. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is hat és fél hónapos,ugyanígy vagyunk.1 hónapja produkálja hullámokban a fogzás minden tünetét kivéve az ínyduzzadást.3-4 napig tart, aztán ugyanennyi szünet, majd újra kezdődnek,kíváncsian várom mikor lesz belőle vmi :-DD
2012. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!