Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás alatt mennyi a minimum...

Fogzás alatt mennyi a minimum hízás?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ilyen nagyon van, a hizast nagyobb idokozben merd, es az atlagot kell venni, az legyen minimum, mennyi idos? mennyit hizott?
2012. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fiam 13 hónapos, 2 hónapja nem hízott semmit, a doktornő a fogzására fogta vagyis azt mondta ez még belefér de egy két 3 hét múlva mennünk kell méretkezni hogy hízott e.
2012. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első körben nem értettem a kérdésed, hiszen, ha úgy nézed jóformán folyamatosan fogzik egy baba kisebb-nagyobb szünetekkel...

De! Most így belegondolva: a fiamnak 5 hónaposan jött az első foga és 1 hónap alatt 6 foga lett. Abban a hónapban 60 g-ot (!) hízott.

Hogy miért csak annyit, a foga miatt vagy mert már kevés lett az anyatej (6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást), beteg is volt abban a hónapban - ezt nem tudom.

De a kérdésre válaszoljak: nem hinném, hogy lenne "fogzástól függő minimum hízás". Ha fogzik és emiatt kevesebbet eszik - az normálisnak tekinthető és ennyi. Ha meg nagyon nem hízik, tök mindegy, hogy a fogzás vagy más miatt, valamin váloztatni kell.

2012. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!