Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Napi 1x-i hasmenés, lehet a...

Napi 1x-i hasmenés, lehet a fogzás miatt? Nincs nagy étvágya sem, ez is a fogzás miatt lehet?

Figyelt kérdés

14 hónapos lányom az utóbbi 3-4 napban napi 1x elég nagy adagban produkál... mint amikor még csak anyatejet szopizott. Még mindig szopizik napi 3x, van hogy rögtön szopizás után nem sokkal, van, hogy csak később, tízórai után megy a hasa. Elég nyűgös is az utóbbi napokban, ami nem jellemző rá. Tegnap voltunk védőnőnél és gyerek dokinál is, ők csak lazán azt mondták biztos a fogzás miatt... Tény, hogy most jön több foga is hátul, már alul fölül 4-4 szemfoga kibújt 10 hónapos korára.

Nem tudom mivel etessem, alig akar valamit elfogadni Ma reggel kortyoltattam vele HIPP ORS 200-at, amit még nyaralásra vettem ha valami gond lenne... Ilyet még sosem ivott, most sem nagyon issza, nincs valami túl jó íze... Lehet, hogy maradok a Rooibos teánál, abból baj nem lehet...(?)



2012. szept. 21. 09:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaa, és mindezzel párhuzamban be van rekedve, de inni iszik, meg ha eszik, akkor sem látni rajta,hogy fájna a torka... A doki azt mondta adjak erre kálcium szirupot... Ez i a fogzás miatt lenne...? A hasmenésre pedig Normaflor-t, vagy Baby laktív-ot ajánlotta...
2012. szept. 21. 12:07
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogzás idején mindig volt hasmenése a fiamnak. Napi 2-3 híg széklet, kipirosodott popsi... ha ezek voltak, már kerestem, vajon melyik fogacska kínozza megint. A rekedtsége a kislányodnak viszont nem hiszem, hogy attól van. Elképzelhető, hogy fogzik, és mellette benyelt egy enyhébb vírus fertőzést is szegény, mert gyengébb az immunrendszere a fogzástól. Ha az orvos megnézte a torkát, és nincs baj, akkor marad a fogzás miatti nyűgösség és híg széklet. Hasmenésnek a napi egyszeri híg "cuccot" még nem lehet nevezni, de persze jelzés értékű, hogy valami nem stimmel... Normaflore-t mindenképpen javaslom, nemcsak a zilált emésztése miatt, hanem azért is, mert erősíti az immunrendszerét, és arra most szüksége van! Jobbulást!
2012. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!