Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 6 hónapos a babám és már jön...

6 hónapos a babám és már jön az első örlő foga?

Figyelt kérdés
már az alsó és felső kettő kint van. Tegnap nézem hátul a kis pöttyöt mert azt hittem valami kelés és tegnap meg már nagyobbnak láttam. Nem is egy pötty hanem három is van az egyik az belül az innyén. Megtapogattam, majd le esett az állam mert fogacska. ezért ilyen nyügös akkor mostanság? És csak egyik oldalon jön. Ilyen van? (biztoos. nem korai ez még?)

2012. szept. 28. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem,sok gyereknek 1-évesen van tíz foga másoknak meg 1,5 évesen jön az első ez komoly ismerek is ijet 1-foga sem volt 1,5 éves koráig,a hátsó fogak mindig rosszabbak az én lányom 2-hétig semmivel nem lehetett lefoglalni annyira zavarta pedig kentük,és neki is először egyik oldalon alsó majd másik oldal alsó és felsők is jöttek,ha változik nyűgös nyugtalan hőemelkedése van az a fog,de nem minden esetben ugye.
2012. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen a nagykönyvet követik a fogacskák :) de ha így van akkor így van jól. Előfordulhat.
2012. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Persze tudom, hogy nem a nagykönyvet követi minden baba. De ez még olyan korai. Szegény mióta megszületett a fogzással küszködik. Már 3, hónaposan az alsó kettő kint volt. Mióta megszületett azóta nyáladzik a drágám.
2012. szept. 28. 13:42
 4/6 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos akart lenni.
2012. szept. 28. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat szerintem. Nekem mindkettő hamar fogzott, a nagyobbnak 4 hónaposan jött az első 2, egy évesen 9, 14 hónaposan 16 foga volt. A lányomnak 3,5 hónaposan jött az első 2, egy évesen asszem 11 volt, most 13,5 hónapos és 15 foga van, még egy szemfog hiányzik és utána csak a 4 nagyőrlő.
2012. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az igen. Az én kifiam is ilyen ügyes lesz valószínüleg.
2012. szept. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!