Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Halottam már ilyen kúpról de...

Halottam már ilyen kúpról de nem tudom hogy van ilyen?

Figyelt kérdés

Jön a foga fiamnak a felső fogai. Nagyon nyűgös, nem nagyon lehet lekötni őt játékkal ha igen akkor is 20-30 percet játszi, nagyon sír nem tudok néha már mit csinálni most vettem a Dentinoxot de semmit nem használ.


Hallottam egy szomszéd asszonytól hogy van egy ilyen kúp ami ki mondottan a fogzásra van csak nem tudom a nevét és órákig hat és sok van egy ilyen dobozban.



2012. okt. 2. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a Viburcol kúp-ra gondolsz?
2012. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viburcol-ra gondolt szerintem
2012. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És meddig tart a hatása? És ez tényleg fogzásra való vagy ez csak fájdalom csillapító?
2012. okt. 2. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy enyhe nyugtató, de semmilyen fájdalomcsillapító hatása nincs. Max. gyengébb fogfájásnál válik be. De ugye ki tudja azt, h milyen fájdalmai vannak a fogával?
2012. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kisfiamat ez a viburcol fogzáskor úgy kiütötte mint a huzat.

elvileg csak akkor érdemes adni ha nagyon fáj neki

2012. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nem hatott és nagyon drág valami 8 kúp 1700 Ft és 3 at is kell adni ..

homeos tehát nem árt ,legfeljebb nem használ

2012. okt. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált a Viburcol, igaz csak estére adtam neki,de aludt éjjel mint a bunda.

Nappal Dentinoxot használtam,de ez nektek nem segít sajnos. :( Próbáld meg a chamomilla vulgaris-t/ezek golyócskák amiket vízben kell feloldani/,ez is homeopátiás,állítólag nagyon jó./ismerősöm mondta/Bár nekünk meg ez nem használt. Több hemeos cuccot is adhatsz egyszerre,ha úgy vennéd észre hogy 1 nem használ. És mellé kenheted még a Dentinox helyett mondjuk a Dologellel.

2012. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Sajnos az amit a fogára kenegettem nem hatott semmit én is ki próbáltam milyen érzés Hát nem sokáig van hatása és csak 3x lehet használni.
2012. okt. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!