Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halottam, hogy ha ilyen...

Halottam, hogy ha ilyen ételeket eszünk, akkor nagyobb az esélye annak, hogy a baba fiú lesz, meg fordítva. Ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés
tényleg van ilyen? milyen ételek kellenek ahhoz, hogy a baba kisfiú legyen? vagy, hogy van ez? (mert 100% , hogy hallottam valahol)
2011. dec. 27. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt szó van erről is:

[link]

2011. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lehet befolyasolni, csak tippelni.

pl en a fiammal csiposet-savanyut kivantam, most a lanyommal meg édeset

2011. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdező már a fogantatás előtti étkezésről beszél, nem a pocakos kívánósságról, nem?
2011. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, a fogantatás pillanatában dől el tőled teljesen függetlenül, ugyanis az apa örökítő anyagán múlik, hogy x vagy y kromoszómás cucc jut-e el a helyére :). Gondold el most van nagy vita arról, hogy mesterséges megtermékenyítéssel,eldönthesse valaki, hogy a gyereke, milyen nemű lesz. Ha csak a kaján múlna :)
2011. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy nincs 100%-os módszer, de a kérdező most pont nem arra kíváncsi.

Egyes technikákat be lehet vetni, és aztán kiderül mi lesz, nem lehet tudni, de attól még érdekes a téma és az ezzel kapcsolatos tudomány:

[link]

2011. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány százalékban működik, de nálunk tuti nem! A kedvenc ételeim vannak a cikkben felsorolva, amiket terhesség előtt is, és után is sokat fogyasztottam, plusz a párom is kávézik, de bizony nekünk kislányunk lett:)) Szerintem nagyobb esély van a baba nemének befolyásolására, ha a peteérés pontos idejét próbálod belőni, és akkor próbálkoztok.
2011. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!