Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mi lehet ez? Fogzás?! Valaki...

Mi lehet ez? Fogzás?! Valaki fejtse meg!

Figyelt kérdés
Babám 6.5 hónapos. Eddig egy jól alvó,jól evő egyedül is elmaradó,mosolygós kistündér volt. Kb. 1 hete megváltozott.Nem akar nappal aludni rendesen,délelőtt alszik elég sokat,de délután már nem akar,viszont estére olyan fáradt hogy csak nyűglődik,de aludni akkor sem akar.Már második este a kezünkben alszik el,hosszú üvöltés után.Egy idő után szerintem már csak a fáradtságtól nem aludt.Nem fogadja el a cumisüveget,akkor sem ha a cicin sír mert kifogyott. Eddig csodajól kanalazgatott,most aközben is feszegeti magát,nyávog. Ha leteszem játszani,szinte folyamatosan nyüszít közben.Nem sír,csak nyüszít.Ha odaülök mellé,akkor is.Ha sétálgatunk akkor nem,de több mint 9 kg!nem bírom túl sokáig. Gondoltam,hogy a foga, de már kint van 2 és azokkal nem volt ilyen baj. Ha bekenem mikor sír dentinoxal,nem nagyon van változás.Eddig volt. Ezért gondolom hogy nem a foga.De lehet hogy most jobban fáj? Mi lehet ez? Nem lázas. Viszont alig mosolyog rám. Másokra még csak-csak,de engem valahogy kiközösít most. Bocs hogy hosszú, valakinek ötlet?

2012. okt. 19. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Első körben elvinném gyerekorvoshoz hogy kizárja nem e piros a torka,szájpenésze nincs e.

Szerintem foga jöhet.Az enyéimnek is úgy bujt ki az első kettő hogy észre se vettük csak amikor fehérített.Lehet hogy a többi jobban megviseli.

Ha az orvos mindent rendbe talál,a VIBURCOL homeopátiás kúpot tudom ajánlani a nyugtalanságra.Olvass utánna!

2012. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!