Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újabban nem tud elaludni,...

Újabban nem tud elaludni, csak fél óra ringatás után. Ha hagyom sírni, nem hagyná abba és nem aludna el. Ez a fogzás vagy a szep. Szorongás jele?

Figyelt kérdés
Fáradt Ő, csak nem bír elaludni. Nappal is rendesen megvan a két alvása, ami nem sok neki, tehát nem az a gond, hogy nem fáradt stb. 1 éves.
2012. okt. 16. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány órát alszik nappal?

Az enyém még csak 8 hónapos, de elég neki nappal egy alvás.

Nagyon különböző a gyerekek alvásigénye.

2012. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. okt. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia...Nálunk 2x volt olyan időszaka (1-2 hét,most tartunk a 3-nál),hogy nem aludt el úgy ahogy szokott: (lerakom,alszik) hanem segíteni kellett neki.esetleg próbáljad meg azt a fél órás ringatás helyett,hogy leteszed,kicsit simogatod,felveszed...ringatod kicsit,leteszed ,kijössz tőle egy kicsit visszamész és így tovább...mi legalábbis ezt csináljuk..és nálunk működik...max. 10 perc alatt elalszik így..akkor csinálta amikor elkezdett mászni,felállt,most lépeget..talán most azért :) 10 hós 2x alszik
2012. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy 1 éves. :-)

Neki a 2 alvás kell nappal. Pár napig próbáltuk a napi 1 alvást, de teljesen ki volt... Most kezdett el járni, mostmár alig mászik, talán ez lehet még. Csak valaki azt mondta, hogy ez tuti szep. szorongás és várom a tapasztalatokat, hogy valóban van-e ilyen tünete...

Eddig mindig nyugodtan elaludt egyedül...

2012. okt. 16. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..én abszolult betudom annak,hiszen minden nagyobb fejlődésnél annyira tipikusan jelentkezett...kitartás neked (is) :)
2012. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha le akarom tenni, már nyafog, ha leér a feneke, már sír, mire kiérek már alig kap levegőt, nagyon elkezd köhögni és simogatni sem lehet, mert feláll és sír és húzza a ruhámat és fel akarja vetetni magát...

Remélem hamar elmúlik...

2012. okt. 16. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém..:( hát így én sem hagynám ott...akkor kitartás...biztosan hamar elmúlik..:)))))))
2012. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!