Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A Ti babátok is annyira...

A Ti babátok is annyira náthás fogzáskor hogy alig tud aludni?

Figyelt kérdés
Most jön babám egyik felső foga, eddigieknél nem volt semmi gond. Most viszont nagyon náthás szegénykém éjjel is alig aludt meg alig kap levegőt is. Se beteg nem volt még se ilyen gondunk nem volt úgyhogy kicsit megvagyok ijedve nem -e beteg lesz.

2012. dec. 29. 08:03
 1/6 anonim válasza:
Először is a fogfájás ellen vegyél neki borostyán füzért a csuklójára.A kristály jó hatással van a fogakra.A náthával vinném orvoshoz.Te könnyen kapsz levegőt ha náthás vagy?....
2012. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok náthával orvoshoz futni. Ha köhög és lázas lesz akkor elviszem. tudom hogy folyhat az orra ha fogzik csak azt nem hogy lehet e ennyire durva is.
2012. dec. 29. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem a fogzástól van...

Én sem vittem orvoshoz az orrfolyás miatt. 3 nap alatt. rendbe is jött a pici. De azért figyelj oda rá, takarítsd az orrát és ha kell rögtön orvos.

A párásítás is jót tesz ilyenkor.

2012. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 6 es fel honapos, fogzas jelei mutatkoznak mar vagy 2 honapja, de meg nem latok fogacskat.( omlik a nyala, tomi a kezet a szajaba, mergesen ragja a ragokat). A napokban ejjel csak ugy felsirt, gondoltam, hogy a foga miatt, igy mar neha kenegetem dentinox-szal. ) tegnap ota neki is elegge folyik az orra, ejjel 4-5- szor is felkel, mert nem kap levegot szegenykem :( de szerintem ez nem fogzas miatt lehet, valamit osszeszedett.. Sztem nalatok sem fogzas miatt van, sajnos eleg virusos az ido..Off: mikorra kell kijonnie az elso fognak/fogaknak?
2012. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez már a 4. lesz. azért gondoltam hogy a fogzás miatt van mert olyan mintha víz folyna neki az orrából, és szerintem 2-3nap kell már csak a fognak. szívni szívjuk folyamatosan mikor kell.
2012. dec. 29. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem a párom irta ki a kérdést:D.Fiamnak a 3.-4. foga jön felül és észrevettük, hogy kibújás elött 1-2 nappal mindig megfázik.Este belázasodik, reggelre már kinn a fogacska.Szerintem lehetséges, hogy valakinél ez a kettő eggyütt jár.Én mondjuk voltam orvosnál azt mondta csak az orra folyik semmi más gond nincs.Remélem reggelre kijön a foga.
2012. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!