Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fogzáskor felsír a babátok,...

Ha fogzáskor felsír a babátok, hogy altatjátok vissza?

Figyelt kérdés
Kislányom felsírt,nem nagyon tudtam megnyugtatni,ezért megetettem,és adtam neki panadolt,utána úgy felébredt,hogy másfél óra volt mire vissza aludt!Nem szoktam ringatni,mindig magától aludt el,de most próbáltam ringatni is,simizni is,de csak forgolódott volna és gagyarászott.Első fogacska lesz.
2011. febr. 2. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Felveszem, kézben ringatom és járkálok vele amíg el nem alszik.Van, hogy fél-egy órákat, éjjelente akár háromszor is.
2011. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy a foga fáj és arra ébred, bekenem Dentinoxal. Azt úgy veszem észre, hogy azonnal hangosan sír - míg ha nem a foga miatt, akkor úgy ébred, hogy először nyöszörög, hánykolódik és fokozatosan lesz belőle hangos sírás. Mivel épp mi is fogat várunk, ilyenkor a Dentinox oda van készítve az ágya mellé, így nem tart sokáig a művelet. Szóval előtte nem is próbálom megnyugtatni, és nem is etetem meg. Így kisebb a valószínűsége, hogy teljesen felébredjen. Sajnos még így is előfordul, olyankor, ha azt látom, hogy a visszaalvás tovább fog tartani, mint 10 perc, akkor odaviszem magunkhoz az ágyba. Ez nem gyakori, kb. 2 hetente egyszer.
2011. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először csak nyöszörgött,beadtam a cumit azt hittem visszaaludt,utána újból kezdte,ez ment kb negyed óráig,amikor kivettem már ordított...miután megetettem mintha semmi nem történt volna,gagyarászott,ezért nem vagyok biztos benne,hogy a foga miatt ébred.De viszont már nagyon fehér az ínye.
2011. febr. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!