Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltátok Ti is, hogy a...

Tapasztaltátok Ti is, hogy a babátok fogzáskor képes hányásig öklendezni? Vagy mi okozhatja? Tanácsotokat kérném!

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy érted a kezével hánytatja magát?
2012. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem hányt ugyan de előfordul, hogy öklendezik. vagy, hogy mindkét kezét bedugja ,amennyire csak tudja.
2012. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem voltam eléggé egyértelmű. Nálunk ez úgy van, hogy általában mikor jön a foga, (jelen esetben a felső nagyőrlők)ha már meglátja, hogy kaját főzök vagy készítek neki elkezd öklendezni és van amikor hány is. Nem tudom mi tévő legyek. Elvigyem-e orvoshoz, vagy majd elmúlik magától. Ez most már lassan 2 hete tart. Egyébként jókedvű, iszik eleget, de most evéssel is bajok vannak. Sajnos. :((
2012. júl. 17. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk nem kapcsolódott evéshez, fogzáskor gondolom turkált a szájában és egyszer mélyre nyúlt és rájött h ez milyen jó játék h visszajön az étel, először kétségbeestünk, gyerekorvos nem hallott még ilyet, védőnő is csak hallomásból, amikor ez történt, elvettük a kezét és eltereltük a figyelmét, egyre ritkábban jut eszébe. Én is megijedtem, de látom hogy szokik le róla. Ha viszont kéz nélkül is öklendezik, akkor nem tudom:-S
2012. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha én is elterelem a figyelmét, mikor hozzákezd abbahagyja. Gondolom ez csak megszokás. Meg napközben kaja időn kívül egyáltalán nem csinálja. Nem tudom, én is tanácstalan vagyok. :S
2012. júl. 17. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
le fog szokni,csak ne lássa a pánikot rajtatok, meg nem kell a kezére csapni, ilyesmi. Kedvesen eltereled a figyelmét, kezébe adsz vmit, el fogja hagyni, csak egy ideig mindig résen kell lenni hogy mindig eltereld.Rémisztő a dolog, de elfelejti majd.
2012. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!