Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Osanit homeopátiás szert hogy...

Osanit homeopátiás szert hogy adagoltátok fogzáskor babátoknak?

Figyelt kérdés
Folyamatosan egész nap bizonyos időközönként egy egy szemet vagy csak akkor mikor nagyon kínlódott?

2013. jan. 9. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel homeós bogyó, ha csak néha-néha adsz neki, nem fog hatni. Kezdd el neki adni, és add nyugodtan egész nap, vagy akár 1 héten keresztül is, amig szükségét látod. Már nem emlékszem pontosan, de talán 8 bogyót lehet adni maximum és fél óránként.
2013. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! csak mindenhol azt olvastam hogy egyszerre 8at adtak és minden okés lett, én meg a chamomillát úgy szoktam adni ahogy Te is írtad egész nap egy egy szemet.
2013. jan. 9. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, lehet hogy félreérthetően írtam, a 8-8 szemet félóránként, nem egész napra elosztva!
2013. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja hogy úgy :). nem sok? igaz tudom nem lehet túladagolni. a chamomillából egy szemet szoktam félóránként.
2013. jan. 9. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, sehol nem találok pontos infót! bocsi az offér! te kérdező hogy adtad aztán? bevált? én azt hiszem 3*8 golyóval fogom kezdeni, fél óránként ha adnám mikor enne? :D hiszen ha jól tudom a homeo akkor hat ha előtte utána fél órával nem eszik/iszik...
2014. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
8golyót szoktam egyszerre ha nem fáj neki nagyon akkor ahogy épp kijön óránként ha fáj akkor sűrűbben. de nekem sajnos nem hajlandó megenni a 22hós lányom... csak ha olyan kedve van de általában nincs.
2014. febr. 14. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!