Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Anyukák! Kisfiam 7 hónapos....

Anyukák! Kisfiam 7 hónapos. Pár napja nagyon nyugtalan, fogzás lehet?

Figyelt kérdés
Hónapok óta mindent a fogzásra fogunk, ez tényleg ennyi ideig okoz tüneteket? Szinte minden hajnalban fönt van, mintha nappal lenne, nehezen alszik vissza. Most kezdett el négykézlábazni, ringatózni, lehet, hogy a mozgásfejlődés miatt van? Nappal is nyugtalan, háton fekve a lábát a földhöz csapkodja, közben kiabál, sikítozik, próbálgatja a hangját? Mindent megragad, mint egy kis oroszlán és tömi a szájába. A nyakamat megragadja (eléggé fáj), és az arcomat is megpróbálja a szájába venni. Másnak is csinál ilyeneket a babája? Ez természetes?

2013. jan. 29. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem nem igazán a fogzásjelei, inkább csak a 7 hónapos kor jellemzői. Az én babám 7,5 hónapos, 3 hét alatt jött ki 3 foga, a jelei a következők voltak: nyálzás,nyűgösség, rágás, sok és híg kaki, kicsípett popsi, esti fájdalmas felsírások, az ínye először bedagadt aztán megjelent egy fehér folt, utána olyan, mintha repedne az ínye (nem tudom máshogy leírni), utána bukkant ki a fog.

Nektek van fehár folt

2013. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ínye régóta be van dagadva, kicsi fehér foltok vannak és egy nagyobb. Minden nap úgy látom, na egy-két nap és kibújik. De nem bújik. A kakin kívül a többi stimmel, este nincsenek felsírások, délután volt tegnap óriási nagy sírás.
2013. jan. 29. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy ha az a repedés, amit írtam az ínyén megjelenik, akkor kb. 2-3 nap múlva jön ki a fog. Például tegnap óta megint nagyon híg a kakija, jól ki is csípte a fenekét, de nem látom, hogy hol jön már megint a foga. Mondjuk nem is nagyon engedi nézegetni, ha ujjal akarom tapogatni, akkor meg megharap :-) Kitartást Nektek, reméljük hamarosan kijön az a fogacska.
2013. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, reméljük!
2013. jan. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!