Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás miatt ilyen nyugtalan...

A fogzás miatt ilyen nyugtalan a kislányom? Ha igen mit csináljak hogy jobban aludjon? A fogzáskor nem minden baba sír?

Figyelt kérdés
Majdnem 6hónapos,és már kint van az alsó 2foga. Nappal nagyon jól el van,alig sír,de az éjjelek borzalmasak. Akkor sem sír igazán,csak fel fel nyöszörög,és akkor kezd el ordítani ha valaki nem megy hozzá. Viszont össze vissza forog,vergődik körbemássza az ágyat jár keze lába! Mi baja van? Alig alszik és persze én sem,óránként kel.
2010. aug. 31. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nem akarlak elkeseríteni,de nekem épp tegnap volt 13 hónapos a kislányom,és még egyetlen egy éjszakát sem aludt végig.. Ő sem sír napközben,ha esetlegesen fáj neki,max jobban jön hozzám,és mászik rám. Éjjelente ő is sokszor kel. Általában ő is nyöszörög,nagyon ritkán fordult elő,hogy keservesen felsírt volna,de ha mégis,az nagyon elkeserítő ahogy tud sírni ilyenkor... :( Csak ölben aludt olyankor vissza,de én is sírtam,mikor ő úgy felsírt,úgy sajnáltam szegénykémet.. :(

Szóval én segíteni nem tudok,hogy mi a jó ilyenkor,mert én sem tudom,és csak kelek fel vele együtt...

Nálunk úgy van megoldva,hogy az ágyunkhoz odavan tolva az ő ágya,és levan véve az egyik oldala,így áttud gurulni,vagy mászni hozzám.. Ha nagy a gond,és sehogy nem tud visszaaludni,akkor biztos társ mellettem... :) Ha már megnyugodott,akkor meg visszamászik.. :)

Általában ha felkel,és nyüszizik,én mondjuk adok neki inni,és nagyjából mindíg visszaalszik ilyenkor,de van,hogy akár egy órát is fent vagyunk... :( De ez a ritkább este szerencsére.

Szóval ha ez valamelyest megnyugtat,akkor nem vagy egyedül ebben a kellemetlen helyzetben.

Viszont én mindíg azt szoktam mondani,hogy mivel nappal nem szokott sírdogálni,hogy neki így-úgy fáj valamilye,így így kompenzáljuk a dolgokat..

Ha belegondolsz,akkor sokkal rosszabb lehet azoknak a babáknak-szülőknek,akiknek egész nap sír a babája,és nem tud vele mit kezdeni. Mármint a fájdalmával..

Ma éjjel pl úgy elfáradt a sok ébredésektől,hogy a délutáni 1/2 1-es alvásából ma 1/2 10-es lett...szóval gondolhatod hányszor ébredt fel éjjel..... :(

2010. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babámat sem viselte meg napközben a fogzás, csak éjszaka. Mikor a felső kettő jött, akkor óránként felsírt éjjel. Mióta adok neki Chamomilla golyókat, azóta újra normálisan alszik éjszaka is.
2010. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én is tapasztaltam milyen ha egész nap sír a baba! Körülbelül 1-1,5hónapja múlt el ez az időszak,mert borzalmas hasfájós volt.
2010. aug. 31. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam,már van 7 foga,most jön a szemfoga.vasárnap éjjel úgy ordított,mintha nyúztuk volna.az apja átvette tőlem,nála meg visított.adom neki én is a chamomillát,viburcolt,mást nem tudok tenni.napközben ő sem olyan nyügi,csak ha ráharap.akkor jön hozzám és ölelget,bújik.
2010. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!