Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 2,5 hónaposan ez már a fogzás...

2,5 hónaposan ez már a fogzás lenne, vagy más miatt nyűgös a babám?

Figyelt kérdés

3 napja kezdődött a dolog.Ömlik a nyála,folyton csuklóig a szájában a keze és nagyon nyűgös,főleg este.Tegnap este kb 9-től 12:30-ig ordított és bármit csináltam vele,nem nyugodott meg.Végül szerintem a kimerültségtől dőlt ki és aludt 3-ig,amikor is megint üvöltve ébredt.Volt egy pici hőemelkedése is.Hétfőre kaptam időpontot a gyerekorvoshoz,de ha a hétvége alatt is ez lesz,fogalmam sincs,hogy mit fogok csinálni!

Aggódok,hogy esetleg beteg,fáj valamilye,de eszembe jutott,hogy esetleg már a fogzás is lehet.



2013. febr. 1. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mocoroghatnak neki már a fogcsírák is, de szegényeknek ez az időjárás sem kedvez.. jönnek mennek a frontok, hol hideg van, hol meleg, hol a hó, hol az eső, hol a nap süt száz ágra. Ha már van időpontotok, persze, nézzen rá a doki is, de remélhetőleg semmi komoly! És "sajnos" nagyon fel kell kötni a gatyát neked is, mert valószínű lesz még sok nyűgös napotok. :( próbáld valahogy lefoglalni vagy magadra kötni.

Kitartást!

2013. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,kedves válaszoló,lehetséges,hogy a frontok is megviselik a picit,az ellen meg ugye nem nagyon tudunk védekezni.Na de majd csak átvészeljük valahogy.Most egész délelőtt alszik,biztos őt is kimerítette a tegnap este,meg az éjjeli sírás.Ha felébred kiviszem kicsit a levegőre,addig is nyugi van,csak az estétől félek már előre...

Várom azért a hétfőt,hogy a doki megnézze,bár szerintem sincs komoly baja,de azért nyugodtabb leszek,ha a doki is megerősití.

2013. febr. 1. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
húú át tudom érezni... borzalmas napokat okozott nekünk is a sok front míg kisebb volt. Egyszerűen nem nyugodott meg a kezembe sem, totál bepánikoltam meg mertem volna rá esküdni hogy beteg. Aztán nem, csak a front volt, de én első gyerekes anyukaként a legvadabb álmomba sem gondoltam volna hogy ilyen ordítást tud tenni a front miatt. Most meg a fogzást erősíti fel épp ma írtam ki egy kérdést én is, sokkal erősebbek a fogzás tünetei ezekbe a napokba arról nem is beszélve hogy éjjel órákig forgolódik, hajnal felé tudunk valamit aludni.
2013. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én babám 3,5 hónapos és a napokban szintén ilyen nyugtalan volt. Nála a fogzásra és a front kettős hatására gyanakodtam meg arra, hogy esetleg éhes és hogy megnőtt a tejigénye. Fogzásra gyanakodhatsz a hőemelkedés miatt is. Nekem a homeopátiás bogyókat ajánlották (Chamomilla 9ch - 5 bogyót szükség esetén kis vízben feloldani) meg a Dentinox cseppeket amit az ínyére lehet kenni. Dentinoxot ritkán használom mert azt 3-4 hónapos kortól ajánlják a használati utasításában. Jobbulást nektek. Megírod azért, hogy mire jutottatok a dokinál?
2013. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!