Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 1,5 hónaposan fogzás?

1,5 hónaposan fogzás?

Figyelt kérdés
3 napja 20 perceket alszunk és a pici ökle mindig a szájában van amikor ébren van.Ma vettem észre hogy folyik a nyála.Lehetséges ilyen korán?

2013. márc. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A nyálzás és ökölrágás életkori sajátosság, ez még nem fogzás, nagyon korai lenne.
2013. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen! :)

Nálunk ugyan ez van.Az én lányom is 1,5 hónapos.

Bújik a kis foga alul,az első kettő metszőfog.

A dokinéni is megerősítette!Van ilyen,bár azt mondta,hogy mire teljesen kibújik az majd kb.1-2 hónap.

2013. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Amit a 2. válaszoló írt, az nagyon ritka, persze előfordulhat, de nem jellemző. Hozzáteszem, hogy náluk sem biztos egyáltalán, hogy egyhamar kibújnak azok a fogak. Tudom, mert az én fiam 9 hónapos, van tapasztalatom a fogzásban. Viszont nem értem, mi szüksége volt arra, hogy lepontozzon, de mindegy.
2013. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babáimnak is ilyen idős korban folyt a nyáluk és rágták az öklüket.3 gyerekem van.A kislányom most lesz 7 hónapos,és egyetlen foga sincs.
2013. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak 8 hetesen kezdődött. Lehetséges fogzás, de itt még igazán csak arról van szó, hogy mocorognak a fogcsírák. Azon túl meg ez az ökölrágás életkori sajátosság is.

Nálunk az első fog 4. hónap után bújt ki, az 5 hónapos státusznál már a két alsó kint volt. De olyat is hallani ahol csak a 8-10. hónap környékén bújtak ki a fogak.

Attól az még íny alatt dolgozhat nekik.

2013. márc. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!