Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Leget, hogy a fogzás miatt...

Isabel25 kérdése:

Leget, hogy a fogzás miatt folyik a gyerek orra?

Figyelt kérdés
9-én lesz 3hós a kisfiam. Elkezdődött nála a fogzás. Sokat tüsszög és ma átlátszó váladék is kijött az orrából. Hozzáteszem tegnap megfájdult a torkom, mára elmúlt. MA lázam lett és fejfájásom. NUrophent ajánlott a védőnő és a gyerekorvos. egyet bevettem már ezerszer jobban vagyok. lehet hogy megfázott , vagy elkapta tőlem? anyatejes, a közérzete a fogzást leszámítva jó. orsziporszizzam vagy ez még nem vészes?

2013. máj. 23. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ez inkább nátha. Szívjad neki aztán mjd kiderül lesz- e más tünete.
2013. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen hamar nem hiszem h a foga jönne, elég kicsi még hozzá max az ínye alatt a fogak helyezkednek azt érezheti a baba...viszont az orrfolyás nem függ össze a fogzással...még nincs is 3 hónapos a fiad ilyen hamar kizártnak tartom!
2013. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kiszívtam de egy kis fikán kívül semmi sem jött
2013. máj. 23. 16:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy fogzik szegénykém bár ez még nem azt jelenti hogy most fog kibújni neki.mondjuk nekem 3 hóban kibujt az alsó kettő..most eszre már váladék jött az orrából.fehéres nyákos.. :-(
2013. máj. 23. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy :most este. Csak az okostelefon variál...
2013. máj. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!