Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogy viselte a babátok a...

Hogy viselte a babátok a fogzást? Hogy teltek a nappalok és az éjszakák?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nappal nyűgösen az áttörés előtti napokon, az éjszakák sokkal rosszabbak voltak.
2013. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
4 hónaposan jött ki az első kettő, 8 hónaposan már 8 foga volt. Az első 8 fog nem okozott különösebb gondot, néha felsírt éjszaka,de legtöbbször visszaaludt mire átmentem hozzá. Ha sírt éjszaka adtunk neki Nurofent, az segített és aludt reggelig. Viszont a többi foggal már nagyon sokat szenvedtünk 10 hós korától jöttek 3 hónap alatt kijött megint 8 fog, hát itt nem sokat aludtunk. Órákat fent volt éjszaka és nem tudtam visszaaltatni, nappal nem volt semmi gond.
2013. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 foga van eddig.

Mielőtt kibújt neki a foga előtte való napon 2-3órán keresztül üvöltött bármit csináltunk nem hagyta abba...akkor még nem tudtuk hogy a foga miatt-

Ejszakákat végig aludta

Miutan kibújt a foga vissza gondolva 1-2 héttel előtte nyűgösebb volt mint szokott és jobban nyálzott

2013. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az első fogánál olyan volt mintha megfázott volna folyt az orra

A második fog kibújâsa előtti 4napon nai 4x kakilt és 2 napig lázas volt.

Amint kibújt a foga elmúltak a bajok.

2013. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első 8 foga észrevétlenül jött ki, max annyiból volt másabb, hogy hígabb volt a széklete, és sokszor kakilt. A 4 rágó fog, kicsit húzósabb volt, de csak éjszaka ment egy kis sírás, nyöszörgés. A szemfogak sem annyira húzósak. Az áttörés előtt 2-3 nappal kicsit nyűgösebb, éjszaka is sokat forgolódik sírdogál. Ilyenkor nurofen, és alszik is tovább.
2013. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam érdekes eset a fogzással,legalábbis eddig.4 foga van most 1 éves.Nappal sokkal nyűgösebb,de az éjszakát akkor aludta át amikor fogzott.Mind a 4 foga éjjel tört át és ő átaludta.Ahogy kijöttek,kezdett ébredni ismét.
2013. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Orrfolyás, nyálfolyás (mászáskor nyomot hagyott, mint a csiga), folyamatos ordítás, láz. Addig a legrosszabb, míg ki nem jön az első utána könnyebb. Szerezz be lidocaint, de óvatosan bánj vele.

Szörnyen hangzik, de a másodiknál a kritikus időszakban fogtam egy Krauser-csavart, leköszörültem a hegyét, de meghagytam a borotvaéles (de csak 1-2mm mély) menetet. Odaadtam a lányzó kezébe, ő ösztönösen bekapta és megrágta. Hangos sivítás jelezte, mikor szétrepedt az ínye, és a kiscsaj úgy nézett ki, mint egy frissen jóllakott vámpír. Némi arcmosás után, kb három perc múlva már vigyorgott, a fájdalmai elmúltak, és a szétrepesztett ínyéből kilátszott az első fogacska. Egy óra múlva a láza is elmúlt.

2013. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó,ez elég brutálisan hangzik... :D
2013. jún. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!