Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felcserélt nappalok és éjszaká...

Felcserélt nappalok és éjszakák. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő.Hasfájós volt a kis fiam,és felváltva ráztuk reggelig ezt kinőttük,és most éjfélig nem hajlandó aludni.Próbáltam nappal nem hagyni aludni,de akkor rosszabb volt a helyzet.Az esti rutintis kialakítottam,de ez sem javított rajta.Lehet ez ellen valamit tenni,vagy így marad?Teljesen kivagyunk.Mit tudnák még tenni?KöSZI?
2013. febr. 11. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna rázogatni éjszaka. Most már csak azt tudod tenni, hogy éjjel nem gyújtasz világosságot, nem veszed ki az ágyából, nem adsz neki teán-vízen kívül mást. Ha nagyon sír, sötétben megpróbálod megnyugtatni. Néhány éjszaka után majd éjjel aludni fog.
2013. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2013. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:

"nem kellett volna rázogatni éjszaka" - ilyet csak az mond akinek nem volt hasfájós a babája és fogalma sincs hogy milyen amikor a fájdalomtól üvölt kivéve ha rázogatják.


Kérdező, légy nyugodt, biztos hogy nem marad így :) Hordozókendőd van? Ha igen akkor próbáld meg abban altatni este, nekem ez mindig beválik. Egy hónapig csak ebben volt hajlandó elaludni, és aztán szinte egyik napról a másikra már alig igényli.


Egyébként miért baj hogy éjfélig nem alszik el? Utána alszik rendesen? Mert akkor nem cserélt fel semmit, csak későn fekszik, nálunk is sokszor ez van, de engem nem zavar, legfeljebb tovább alszunk :)

2013. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves frászkarikaborsó nagyon aranyos vagy.Már többször láttalak fel búkani,és mindig meg nyugtató vagy.Láttam a kisfiad is nagyon cuki.

A helyzet az,hogy öt hónapos,és tényleg nagyon sírt nem bírtunk vele muszáj volt rázni.Részemről nem baj ha sokáig fent van csak apának mert reggel dolgozik,és csak egy hálónk van.Hordozó kendőm sajnos nincs,de az ölemben alszik el mindig.Remélem egyszer helyre áll az időérzéke addig meg ez van :)

2013. febr. 12. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!