Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hetes babamnal miert tart...

3,5 hetes babamnal miert tart 3 oraig az ejszakai altatas? Nem hinnem, hogy a nappalok-ejszakak felcserelese lenne a gond, mivel nappal eleg sokat van fent.

Figyelt kérdés
Ejszaka 11-2 kozott van a kritikus idoszak.Szinte csak ekkor sir,nagyon nehezen tudom megnyugtatni.Aztan meg reggelig alszik.
2012. febr. 5. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasfájás???

Sajnos főleg este,éjszaka jelentkezik:(

2012. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Furi dolog, de nem abban az időben született.-Ilyen pszichés alapon lehet.
2012. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az 1.-nek-koszonom valaszod,de nem hinnem,hogy hasfajos lenne,mivel nappal egy hangja sincs a picinek.

A 2.-nak - neked is koszi a valaszt es nagyon jot mondtal,ugyanis pont abban az idoben szuletett.Hogy tudnam megnyugtatni a picikemet?

2012. febr. 5. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Mi semmit nem tudtunk vele kezdeni, szeretgettük, simogattuk. Minden délután háromkor szinte óramű pontossággal felsírt,de ilyen "világvége" zokogás, krokodil könnyekkel. A védőnő mondta, hogy nehéz szülés miatt,ez ilyen pszichésen benne maradhatott,pár hónap is eltelt mire kinőtte. Kitartás!

2012. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok...nappal az enyém is egy tündér volt,semmi baja nem volt csak este ,éjszaka :(
2012. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!