Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Elszürkült tejfog esetén...

Elszürkült tejfog esetén mennyi az esély egészséges maradandó fogakra?

Figyelt kérdés
A baleset 2 éves korban történt. Az lenne még a kérdésem, hogy az elszürkülés folyamata meddig tart?
2013. máj. 26. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
4éves a kisfiam,kb fél éve történt vele is baleset,és az egyik első foga beszürkült.Voltunk fogorvosnál,aki azt mondta,hogy ne aggódjak,ebből fogváltáskor semmit nem fogok már észrevenni,tehát nem érinti a maradandó fogakat.Egyébként épp hétvégén vettem észre,hogy mintha már nem is lenne annyira szürke...Alig egy árnyalattal sötétebb,mint a mellette lévő fog.Hogy mitől van ez,nem tudom.A fogorvos azt is mondta,hogy simán van rá esély,hogy fogváltásig megmarad a foga
2013. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt elszürkült fogam, annyi történt, hogy amikor ki kellett volna essen, mert nőtt volna a másik, nem "lazult" eléggé és a fogorvosnak kellett kihúzni. Az új fogam mögé akart nőni, de amikor kihúzták, szépen visszaállt a helyére és egyenes lett, mint a többi (soha nem volt miatta fogszabályzóm vagy bármi iesmi...)
2013. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!