Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás idején meddig tart az...

Fogzás idején meddig tart az étvágytalanság? Ha már áttörte az ínyt jobb lesz?

Figyelt kérdés
Kislányomnak most bújik ki az alsó 2 foga. Alig eszik valamit! Már áttörte az ínyét ma a második fog is. Mikor fog enni? Ha már csak nő a fog az nem fáj?
2013. jún. 4. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont így vagyunk mi is. Az egyik már áttörte, de látom hogy a másik is elindult neki. 1 hete alig eszik, jóformán csak cicizni akar. Amikor nő, az nem fáj. (Állitólag). Abban bízom hogy ha a másik is kibújik, javul a helyzet.
2013. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megint én. Ja, és rágja a kanalat, megbolondulok.
2013. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem be se veszi a kanalat :) csak tápot fogad el, de abból is alig! Ma sem javult a helyzet, de köszi azért.
2013. jún. 5. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltunk ma a védőnőnél, azt mondta ez normális ilyenkor. Addig nincs baj, míg nem fogy. Most megmérte 7400 gr, múlt hét hétfőn volt 7240gr. Most minden héten vinnem kell méretni, míg ilyen a helyzet. Csak azért sajnálom mert eddig olyan jól evett, mindent szeretett, most meg....
2013. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én meg hétfőn viszem méretni,mi is abban maradtunk,hogy figyeljük a súlyát! Akkor Te szerencsésebb vagy,mert nekem előtte sem nagyon komálta a kanalas kaját, de így meg nulla a fogyasztás :)
2013. jún. 6. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyunk, ráadásul most a héten még beteg is volt a lányom, ugyhogy duplán alig eszik...Féléves, 1 honapja tápszeres, a hozzátáplálással még nem jutottunk messszire...a tápszerbol jo ha 50 ml-t megiszik, néha kanállal is elfogad valamit, de csak keveset...már cserélgetem cumikat az uvegen, az sem segít...remélem, tényleg csak a fogátol van, és aztán javulni fog, mert jo evo volt idáig.
2013. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ebben a témában tettem fel én is kérdést ma...az én kisfiam is 7.5 hós, eddig csoda volt az evése, mindent megevett, szép mennyiségben...most meg ordít ha közelítek felé, ha be is kapja a kanalat, akkor szorítja az ínyével..neki még nincs foga....és talán vmivel többet szopizik, de annyival nem amennyivel kevesebbet eszik szilárdból
2013. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!