Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Egyszerre 4 foga jön a babámna...

Egyszerre 4 foga jön a babámnak. Folyt az orra eddig, de most már nem olyan átlátszó folyik, hanem pl. inkább délelőttönként sűrű, sárgás? Normális ez?

Figyelt kérdés
Már lassan több, mint 1 hete van ez.Azelőtt max. folyt az orra 1 héttel a fog kibújás előtt, tartott egy hétig nem tovább.Napi 3x használjuk az orrszi-porszit, igaz többször nem is kell, de hallom, hogy szürcsög, ahogy a levegőt veszi, tehát nem jön ki minden.Nasivint már nem cseppentek, mert használtuk eleget, a gyerekorvosunk nyaral.
2013. júl. 8. 14:27
 1/10 A kérdező kommentje:
hátsó fogai jönnek :(
2013. júl. 8. 14:28
 2/10 anonim ***** válasza:

fiziológiás sóoldat - vízben kell adott mennyiséget feloldani és azt csepegtetni - nem szárítja ki az orrot de szépen feloldja a váladékot és nincs rossz íze ha a torkára megy :-)

ezt csepegtesd neki (2-3 csepp is mehet) és rá 10 percre orrszívás

nekem ez mindig bevált


a nasivin érösszehúzó hatású inkább éjszakára jó


am ha hazajött a doki mindenképpen vidd el mert a "színes" az orrváladék az ált betegséget jelent

2013. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,előtte cseppentek az orrába, hogy feloldja,csak ugye a párom azzal ijesztget, hogy tönkre tesszük a nyálkahártyáját a sok porszívózással.
2013. júl. 8. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:
használjatok fogíny ápoló gélt. Nekem a patikus ajánlotta. Minden tünet megszűnt a gyerkőcök fogzásakor. Csak én elkövettem azt a butaságot, hogy patikában meg is vettem és csak utána néztem meg hogy az interneten olcsóbb. Frezyderm fogínyápoló gél. Keress rá és próbáljátok ki. Neki is jobb ha nincs annyi orrszívás..
2013. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az orrszívással nem teszed tönkre :-)))

inkább a gyógyszerekkel lásd: nasivin

2013. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma már felhívtam a doktornőt és azt mondta, hogy fogzáskor normális, az orrfolyás még ha sárgás is, csak zöldes ne legyen.Kedve nagyon jó a fiamnak.Sinupret cseppet ajánlott,használt valaki ilyen cseppet?
2013. júl. 9. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk sajnos nem használt. Én is fogínyápolót használtam...
2013. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én eddig dologélt használtam
2013. júl. 10. 14:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Sinupretet köhögésre írta nekünk a dokinéni (lánykámnak nem ízlett, elég furcsa íze van, nekem sem jött be).
2013. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A frezydermet mi is használtuk, többször lehet vele kenni, mint a dentinox-szal. Az orrszívás nem árt neki, nekem fül-orr-gégész szakorvos mondta mikor nagyon taknyos volt hogy napi 20-szor is leszívhatom az orrát, annál jobb ha kap levegőt. Így tettem és pár nap múlva már rendbe is jött.
2014. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!