Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » érdemes borostyán nyakláncot...

érdemes borostyán nyakláncot venni vagy nem?

Figyelt kérdés
nektek be vált?

2013. aug. 4. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
nem
2013. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Itt megtalálod a választ. Semmire nem jó. Ráadásul életveszélyes ilyet a nyakába akasztani egy babának, aki mindent húz, tép, és a szájába vesz. Hiába van minden egyes szem megcsomózva, ez egy babának nem akadály. Történt már ebből haláleset is. (Nem, nem tiltják be ezért, úgy ahogy az alkoholt, a cigit, a fegyvergyártást sem, mielőtt ezzel jönne valaki.)

2013. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mertem a nyakába tenni, szerintem veszélyes. Viburcolt használunk, illetve Panadolt, ha nagyon fáj neki.
2013. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi is vettünk, nem mertük használni (pedig állítólag "biztonságos" mert mágneses a csatja). Amikot felraktuk a nyakára, rögtön hozzátapadt a babahintához. Na azóta nem használjuk...
2013. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Én semmit nem tennék a nyakára. Előzd meg a balesetet. Ráadásul nem is hiszek az ilyesmiben.
2013. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krisztivan ***** válasza:
Én sem igazán hittem benne,de igazából úgy gondoltam,hogy ha valaki azt mondja hogy ráolvasással kiválthatom az éjszakai gyógyszerezést akkor azt is kipróbálom.Fiamnak bevált:-) Kb.4 hónaposan kapta és másfél éves koráig hordta.Nem akadt be,nem rágta szét és még meg sem fojtotta magát.Szerencsére mivel korán került a nyakába ezért nem volt "érdekes" nem piszkálta sosem.Azért vettük ki a nyakából mert más gyerek viszont elkezdte fogdosni és innentől kezd életveszélyessé válni:-)) Szóval ha gondolod próbáljátok ki és aztán meglátod:-))
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam, de még nem kellett használni. Őszintén szólva nem is tudom, hogy fogom-e, mert én is félek attól, hogy a baba nyakába akasszak valamit.
2013. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én se vettem még csak hallottam róla és kíváncsi voltam mások véleményére mert első babás vagyok.
2013. aug. 5. 08:23
 9/10 infomoly válasza:

A fiam hordta, mivel nem érdekelte, hogy mi van a nyakában, beraktam a ruhája alá. Igyekeztem a legrövidebbet venni neki, mert vékony alkat, de még így is nagyon lelógott a nyakán, de így legalább a ruhája alatt maradt. Ő kb. a rágófogak előbújásáig (15 hónapos koráig) hordta, mert azok már nem fájtak neki.


A metsző fogak viszont néha annyira fájtak, hogy mindegy volt, hogy nyaklánc van vagy sem a nyakán... De végeredményben hatott valamennyire, enyhébb fájdalomnál.


A lányomnak is próbáltam, de mivel ő már korán érdeklődött minden iránt, ami a testén van (mégis csak lány...) :-) Szóval neki olyan hosszú volt, hogy simán berakta a szájába, ezért nem raktam rá többet. Neki viszont még jobban fájt a fogzás, mint a fiamnak.


Szerintem egy próbát megér, ha a gyerek nem veszi észre, hogy ott van és nem törődik vele.


Hiszünk vagy sem, fizikai tény, hogy az ásványok rezgéseket adnak át és nyelnek el, így hatnak a mi testi rezgéseinkre is.

2013. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem totál felesleges. Linkeltek neked egy elég jó cikket. Nem félek a balesetektől, de el nem tudom képzelni, hogy a borostyánlánc mégis milyen elven hatna. Ha valakinek van épkézláb, megdönthetetlen teóriája, átgondolom a dolgot.

Nálunk a Panadol+ Viburcol jött be, de állítólag az Osanit is nagyon jó.

2013. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!