Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok borostyán...

Mikor adtatok borostyán nyakláncot gyermeketek nyakába először? Ha 5-6 hetesen már a nyakába van az baj?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen
2012. aug. 21. 19:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Soha! Nagyon baleset veszélyes...
2012. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg fogzásra van. Elég ritka ha egy gyerek 5-6 hetesen már fogzik. Szerintem még bőven ráérsz, bár én személy szerint nem használnám egyáltalán, de ezt úgyis te döntöd el.
2012. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%

Soha, mert balesetveszélyes és amúgy is egy baromság.


[link]



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Azelső csemetémnek 3 hósan bújt ki azelső foga,aznap mentem venni neki mert elég nagykáoszvolt!A


Amásodik még pocaklakókéntmegkapta a sajátját,és 5 naposan csak a lábára mertem tenni!5 hetesvoltmikor a nyakába áttettem!


A nagyom decembertben lesz 3 éves mainapig rajta van,és mégÉL!csakminden foga kijön gyógyszerek és sírás nélkül!(azelsőt kivéve)

2012. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
3 hetes korától rajta van,természetesen a legrövidebb,babáknak való méret.Most 1éves és soha nem piszkálta,észre sem vette,hogy ott van,nem szorította,nem nyomta a nyakát.Szemenként csomózott,műanyag csatja van,ami menetes és össze kell tekerni.
2012. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ez is szemenként csomózott, menetes kapoccsal, kerek szemekkel, és a legrövidebb!
2012. aug. 21. 20:36
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Erről is el lehetne vitázni sokáig, mert van aki szerint jó, van aki szerint nem. Én nem vettem a lányomnak, nem is fogok soha, és mindenkit megkértem, hogy ne is vegyenek neki. Én parázok tőle, hogy baja eshet tőle, így kivédem amit csak tudok. Ja, és minden nyűg nélkül jött ki neki eddig 4 foga, most jön egyszerre megint 4, és semmi baja. Babája válogatja, van akit megvisel, van akit nem. Én a biztosra megyek. De mindenki maga dönti el, hogy mit tesz a gyermeke nyakába.
2012. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
Megéri a kockázatot? Mérlegelj már...
2012. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mérlegeltem... Köszönöm szépen a megoszló véleményeket
2012. aug. 21. 20:51
 10/25 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak fogzásra jó!
2012. aug. 21. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!