Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt/használ valaki...

Használt/használ valaki borostyán nyakláncot fogzásra? Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányom nyakában az van 3 hetes kora óta,most 1 éves.

Eddig nem volt nagy gond a fogzásból kifolyólag,volt olyan fog amit észre sem vettem,hogy jön csak amikor már kibújt és koccant rajta a kanál.

A fogzás alatt is jó evő volt a lányom,inkább csak a híg kaki volt a jellemző erre az időszakra,egyedül ami most jön neki(őrlő fog)az teszi kicsit nyűgössé,de ez nagyobb fog mint az eddigiek.

Az első 2 foga 4 hónaposan jött ki,majd szépen sorban egész 8 hónapos koráig,összesen 8db.Utána nyugi volt egészen kb.2héttel ezelőttig.

De,hogy ez a borostyán lánc hatása lenne-e azt nem jelenteném ki 100%-ra,hiszen mindig rajta van,nem tudom változna-e a helyzet ha nem lenne neki.

2012. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányomnak nem volt nyaklánca és nem volt gond fogzáskor. A fiamnak vettem és neki sem volt gond. Szóval jó kérdés, hogy használ-e vagy sem. Viszont a harmadik gyerkőcnél is használni fogom, ha már egyszer megvan. Ártani biztos nem fog, ha használ, akkor meg jól jártunk.
2012. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 honaposomnak van es nem igazan viseli meg a fogzas. Attöres elötti nap nyügös es siros, de ez csak egy nap. Most jön a 8.foga.
2012. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezt a cikket érdemes elolvasni, itt jól leírja hogy mennyire "hatásos" a borostyánnyaklánc

2012. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 11. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!