Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 7 hetes baba nyáladzik,...

7 hetes baba nyáladzik, nyűgös és keservesen sír! Olvastam hogy a fogak "mozognak" vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nem tùl korai ez? vagy màs a problèma? Nem akarom elhinni hogy 7 hetesen ez lenne a baj?!Dokihoz csak 26 mennènk, de ha mondtok valami olyat akkor leviszem hamarabb is! Amùgy anyatejes ès a mùlthèten a mellbimbòm oldala sebes volt, lehet akkor az is ettől volt?

2013. szept. 6. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb ok a hasfájás. Nem húzogatja fel sírás közben a lábát? Pukizik, kakil rendesen?
2013. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,de azon màr tùl vagyunk ( laktòz èrzèkenyek vagyunk). kapunk is rà coliefet! :)
2013. szept. 7. 01:47
 3/3 Ancsi0321 válasza:
Az én kisfiam is 7 hetes, és neki sem kell a cumi, helyette az öklét tolja állandóan a szájába és nyáladzik. Én is a fogzásra gondoltam, de nagyon korainak tartom. Ő is anyatejes, de nem hasfájós, nem húzza a lábát, rendesen kakil és pukizik.
2013. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!