Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tapasztalt-e valaki ellentétes...

Moncsibaba85 kérdése:

Tapasztalt-e valaki ellentétes hatást a borostyán babaláncot illetően?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is szeretnék előre minden választ megköszönni. Kisfiamnak úgy 1 hete vettünk borostyán nyakláncot. Előtte sem volt jó alvó, de ilyen sokszor nem ébredt (1-másfél-2 óránként). Érdeklődnék van-e olyan anyuka, aki pont hogy azt vette észre, hogy a lánc felerősíti a fogzási tüneteket, vagyis pont ellentétesen hat.
2013. szept. 30. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a természetes és homeopátiás dolgok először felerositik a tuneteket mielőtt használnak! Sajnos én is ezt tapasztaltam!
2013. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk az első héten még az alvása is szuper lett,majd minden olyan lett,mint a lánc előtt. aztán most úgy látom megin jön 2 foga és semmi nyűgösséget nem veszek észre,szóval igaza lehet az elsőnek.
2013. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Semmi hatása nincs, csak néhányan beképzelik ezt. Ausztriában és Németországban be is tiltották a forgalmazását, mert volt baba, ki megfojtotta magát vele.
2013. szept. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
A víztől is meg lehet fulladni, akkor tiltsuk be azt is...
2013. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz nincs tapasztalatom,de azért a vízzel ne hasonlítsuk már össze...alváskor magába hagyod a babát,de azért fürdéskor nem hiszem,hogy otthagyod egyedül megfulladni..Egyébként én azért nem vettem,mert hallottam erről a nyaklánról,hogy halált okozott,(egy baba orrába szippantotta,és megfulladt),mert valahogy szétesett a nyaklánc.
2013. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 3-mas! Betiltottak Ausztriában és Németországban? Csak akkor azt tudnám miért lóg még mindig a Müller-ben es a gyógyszertarakban!?
2013. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Autót lehet vele vontatni, annyira erős zsinegre van kötve.
2013. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!